Jump to content

Zadní část Fabia II

Sign in to follow this  

Vše týkající se Fabie II od B sloupku dozadu

30 topics in this forum

• 0 replies
    • 760 views
    • 19 replies
    • 11,259 views
  1. Háčky do kufru

• 0 replies
    • 626 views
  2. Krytka kliky dverí

• 0 replies
    • 454 views
    • 9 replies
    • 4,858 views
    • 9 replies
    • 8,495 views
    • 21 replies
    • 6,374 views
    • 4 replies
    • 3,374 views
  3. Sedacky

• 15 replies
    • 4,235 views
    • 2 replies
    • 1,353 views
    • 3 replies
    • 1,417 views
    • 10 replies
    • 2,774 views
  4. odkládací kapsy combi

• 4 replies
    • 2,158 views
    • 3 replies
    • 1,515 views
    • 2 replies
    • 2,446 views
    • 6 replies
    • 3,908 views
  5. PRIMRZANIE DVERY 1 2

• 29 replies
    • 7,121 views
    • 3 replies
    • 1,913 views
  6. Sluneční clony

• 4 replies
    • 2,982 views
  7. Vrzající vzpěra

• 1 reply
    • 1,800 views
  8. Plasty v kufru

• 4 replies
    • 4,683 views
    • 5 replies
    • 5,002 views
  9. Zadní plato

• 7 replies
    • 7,539 views
    • 5 replies
    • 2,995 views
    • 37 replies
    • 13,257 views
Sign in to follow this  

• Aktuální příspěvky

• Musím také hlasovat, takže bohužel nemohu být v tento den :-(
    • Něco ke trade bonusu. Když jsem Scalu objednával v lednu, prodejce mi řekl, že bude stačit kopie velkého techničáku, kde jako původní vlastník budu já a nový vlastník někdo další. Já jsem Spacebacka dával švagrovi. No a do srpna, kdy jsem auto kupoval se situace změnila. Teda mi to alespoň řekl prodejce. Prý Boleslav musí mít v systému založené informace o výkupu a prodeji předchozího auta. Prodejce tedy připravil výkupní smlouvu ode mne do autosalonu a druhou smlouvu o prodeji z autosalonu švagrovi. To musel založit do systému. Já jsem to jen podepsal a přidal kopii techničáku s uskutečněným přepisem. Auto fyzicky autosalonem neprošlo. Byla nutnost, aby byl rozdíl ve výkupní a prodejní ceně a to jsme se dohodli na 2 tisících (výkup 118 tisíc, prodej 120 tisíc), které jsem musel (jakoby za kupujícího švagra) zaplatit hotově na prodejně. Abych nebyl škodný, dal mi z tohoto důvodu k již poskytnuté slevě dodatečnou slevu 5 tisíc.
    • Velmi trefna poznamka. Jako nic proti Slovakum, mam je rad a jak na Slovensku, tak i u nas s nima kamosim. Ale ty dotace jsou fakt zlo. Berte to v uvozovkach, ale jejich ekonomicka situace je takova, ze pul Slovenska odeslo pracovat k nam do marketu a officu a  budou ve velkym dotovat nizkoemisni auta...! To je na palici. Jinak dostat slevu 10t ecek, tak si pro phev Superba bezim taky. Ale je to spatne :-(  
    • To si uplne nemyslim, vzhledem k tomu ze na mondeo 2006 mi nikdo nic nerekl. 
  • Create New...