Jump to content

iphonik4

Uživatel
 • Posts

  518
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by iphonik4

 1. Tak to vypadá, že už snad se taky dočkám. Moje auto prý opustilo lakovnu. RS 120 let MS TSI DSG mamba liftback. Objednáno 9.2021. Zaplánováno do výroby už na 25kt. Takže tak velký skluz mají.
 2. @Mavoktady cituji můj starší příspěvek níže ohledně toho paketu s kamerou a co na mě Škodovka zkoušela za podvod. Předpokládám, že u Tebe to bylo to samé. Já jsem jen měl štěstí, že jsem si toho zavčas všimnul. Auto mělo být vyrobené 25kt a stále není. Jestli se ho někdy dočkám, tak dám vědět jestli v něm aspoň všechno ostatní bylo…
 3. Gratulace @Romangsxr750!! Tak snad se dočkám po DV, když mám taky 25kt a objednáno začátkem 9/21 :D ať slouží! @LukeX pochybuji. To by odbory nedopustily ;)
 4. @Romangsxr750a tak to já bych si zavolal. Přeci jen jde o auto za mega. Třeba obdržíš lepší zprávu, než já a auto bude ve fázi přepravy :)
 5. @zuzina80 těmi 3 týdny jsem to myslel dohromady s nedávnou týdenní dovolenou v MB. Mno odbory to na tom svém webu prezentují, že to vyjednaly ony pro své zaměstnance. Ja se omlouvám za frustraci. Rozumím problémům, ale aby svítil u auta 25kt a byl 30kt. Nemám slov. JIT plánování u ŠA očividně nefunguje.
 6. Tak jsem opět nasr***. Samozřejmě, že ani poslední týden před 14denní celozávodní dovolenou není vyrobena má RS 2.0 TSI, u které POŘÁD svítí 25kt. A co jsem mluvil s dealerem, tak více lidem (i u Kodiaqu Sportline) takto svítí zaplánování a nic se neděje. Příští týden to bude dealer řešit s jakousi ženskou ze Škodovky, která má na starosti dealery. Prý měla mít taky 14 dní dv ale snad od minulého týdne už. Doufá tedy, že to správně pochopil. V září již budu potřebovat nové auto. Pokud RS nebude, tak si musím sehnat jiné auto (asi skladovou Audi… Od ŠA díky tomu přístupu již ani náhodou) a po převzetí půjde moje RS 2.0 TSI DSG (liftback, mamba, 120 let motorsport a až na tažné úplně plná výbava) rovnou na prodej za v době prodeje aktuální ceny. Už jsem frustrovaný. Jak jsem zde opakoval, tak chápu problémy ŠA s výrobou. Ale co nechápu je to zaplánování… Jak může pořád svítit 25kt a být 30kt? Škodovka jako každá automobilka funguje na just in time výrobě, tak ať mi nikdo nevykládá, že nejsou schopni u JIŽ ZAPLÁNOVANÉHO auta dát nějaký update. A jak jsem již psal - celozávodní dovolená celkem 3 týdny v již tak omezené výrobě je na to dát odbory k soudu. A nikdo mi nevysvětlí, že 3 týdny se dělá údržba linky. Jak jsem již psal, dělám v letectví a kdybych v aktuální situaci zašel za šéfem, že chci (byť individuální) 3 týdenní dovolenou v letní sezóně, tak se mnou vyrazí dveře a nebylo by se čemu divit. Omlouvám se za svoji frustraci ale čekat na nové auto s tím, že pokud nebude do září, tak ho rovnou prodám je smutné… Doufám, že u Tebe @Romangsxr750 je situace lepší kolego.
 7. @Romangsxr750nějaký update? :) u mě pořád 25kt, ale zahájení výroby nesvítí. Prý se ale stává, že to tam nesvítí a kamion přiveze auto :D :D
 8. Kluci, vy kteří jste dostali nový vůz v uplynulých dnech a zároveň měli objednaný Canton. Byl ve voze? Když koukám, že si dovolili bez předchozího echa nedat 360° kameru, tak se již bojím i o Canton. Díky
 9. @petr.podzimek ja to chapu tak, ze se jiz vyrabi MR2023 a ono to tak i byva touto dobou. U O3 se to myslim lamalo nekdy na jare, pokud si to pamatuji spravne.
 10. Wow! Zajímavé! Gratulace, taky čekám na RS 120 let a výroba 25kt. Hele včera jsi psal, že 25kt a nic víc se neví. Je fakt možné, že se Tvůj prodejce ještě včera díval a ty obrazovky vypadaly jako moje o post nahoře (tj žádné zahájení výroby) a dnes auto dorazilo? 😯 kdy jsi objednával? Máš TSI?
 11. Mám objednanou RS TSI. Jestli bude FL ve 4x4, tak to prodávám a se Škodovkou končím 😂
 12. @MatessHtak držím palce! Co máš za derivát/motor? @RSRB, @Romangsxr750 takhle to vypadá v tom jejich systému u mého auto. U vás to kluci asi bude to samé.
 13. Díky za odpověď kluci. Ale tak aspoň, že výroba jede "nad plán" 😄
 14. @MatessHjojo, no já už odboráře nečtu. Je to naprosto o ničem. Kdákají o nějakém nadplánu a přitom auta zaplánovaná již před 3 týdny pořád někde visí. Dostanu zas negativních šipek za tento příspěvek, ale podle mě jsou to kecy v kleci. Asi jak se minulej režim chvástal 5letkama. Stejně tak, se mě nepodařilo přesvědčit, že OBĚ (ta uplynulá a co bude od 25.) celozávodní dovolené jsou z důvodu údržby linky. Jistě a na odstavných parkovištích se zřejmě udržovaly závory a trhal plevel. Neříkám, že na samotné lince neproběhla mezitím údržba, nicméně nevěřím že je třeba z tohoto důvodu na 3 týdny zcela zastavit výrobu. Prostě o tom mě nikdo nepřesvědčí. Zvlášť když odboráři otevřeně uvedli, že celozávodní dovolenou si domluvili oni. Já prostě dělám v odvětví, kde nic takového neznám. Beru si individuální dv a tak mi to vyhovuje. Nemám nic proti myšlence celozávodní dovolené, ale ne v této situaci, kdy se na 3 týdny zastavuje již tak tragicky omezená výroba a kompletace. Fakt si nemyslím, že je to šťastné řešení. A do toho ŠA dealerům vesele ukazuje podobu FL. Jsem tak frustrovaný, že již začínám myslet na zrušení objednávky mojí RS - a to ji mám za “předinflační” garantovanou cenu a se slušnou slevou. Nicméně toto jednání mi nepřipadne OK. Ja chápu, že jsou problémy s výrobou kvůli tomu ruskýmu nacistovi, COVIDu a požáru. Za to ŠA opravdu nemůže. Ale jak zde již bylo zmíněno. Ta komunikace je opravdu šílená, omezování výroby odboráři a do toho chvástání se faceliftem jakoby tu nebyli stále lidi, kteří za dřív jak rok svůj prefacelift před barákem mít nebudou. Jsem prostě otráven. A jestli má někdo pocit, že jsem se svým názorem na celozávodní dovolenou v této situaci krutý a nevím o čem mluvím, tak bych jen prědeslal, že sám dělám v civilním letectví, kde (jak je veřejně známo) jsou aktuálně velké problémy s nedostatkem personálu oproti obrovské poptávce a hladu po létání. Toto jsem akceptoval, sám mám od dubna v práci 190 hodin měsíčně, tento měsíc i přes 210, a nebrečím. Situace je jaká ja a prostě je občas třeba akceptovat volbu svojí profese a zatnout zuby. Odbory škodí i v letectví, viz bankrot aerolinek SAS. A teď všichni odboráři do mě. Omlouvám se za svoji frustraci a ještě bych rád dodal, že tento příspěvek v žádném případě není útok na řadové zaměstnance ŠA. Dělají nesmírně důležitou práci, jsou motorem ekonomiky ČR a díky nim máme v čem jezdit. Jen aby to někdo špatně nepochopil. Jsem jen znechucen z vedení a odborů. Všem kteří čekáte přeji brzké dodání a těm, kteří své vozy čerstvě obdrželi přeji hezké léto s novým vozem a mnoho šťastných km. Hlavně žádné kroupy 🥶
 15. A řekli prodejci i kdy by měl být FL představen? Co vše řekl k RS? Díky
 16. @Romangsxr750, @rodolfo, @RSRB kluci, tak co? Pokud si pamatuji správně, tak jsme měli všichni zaplánováno na 25kt. Vyrobili někomu již konečně auto? Dnes jsem mluvil s dealerem a pořád mi svítí 25kt. Nevím co si z toho tedy vzít.
 17. @xmenadisto se pleteš, normálně to přelakují a bude to mít vyšší hodnoty laku, které se budou těžko vysvětlovat při dalším prodeji.
 18. @zuzina80děkuji :) tak snad mi potom už tu RS 120 let motorsport vyrobíte :P
 19. Gratuluji kluci :) Do kdy pls trvá ta dovolená na promazání strojů?
 20. Tak co? Vyrobili Ti tento týden auto? Mě ne :D pořád stejné. Svítí 25kt….
 21. Pánové já se tedy omlouvám, nicméně když jsem četl “dohodnutou Odbory”, tak jsem to tak prostě bral. Pokud je tomu jak říkáte, tak děkuji za vysvětlení, ovšem v tom případě si odbory opět přivlastňují něco, co jim nenáleží…
 22. @Clerfaytano to chápu, ale ať pak neplácají o nějaké výrobě “nad plán”. @MatessHpřesně tak. Odbory jsou přežitek. Na dnešním trhu s prací jsou k ničemu. Ovšem ty škodovácké jsou nový level. Dle mého názoru je obecně celozávodní dovolená nesmysl. Každý má nárok na svoji individuální. A ne že jí nařídí zaměstnavatel. Nicméně dávat ji do již tak omezené výroby je vážně na zákaz odborů…
 23. haha, nevím co je plán, očividně ne zaplánovaná vozidla do výroby, když je nás tu hned několik, kteří jsme na min. týden měli zaplánován vůz a nebyl vyroben.... Dnes v průběhu dne volám dealerovi, zdali se to zvládlo aspoň přes tento týden. A Škoda Auto již takto přibržděnou výrobu dále přibrzdí celozávodní dovolenou. Doteď jsem byl velice chápavý, ovšem tohle je tak stupidní nápad. Zrušit odbory....
 24. @Romangsxr750hele tohle mi začíná smrdět. Pokud si to pamatuju správně, tak máš taky benzinovou RS a mému dealerovi tam svítilo taky 18.6. (sobota 24kt?). Přitom ale jsme měli zaplánováno 25kt. Původně jsem toho 18.6. sem ani nepsal, protože jsem si říkal, že buhví co tam dealer viděl… No a oba ještě nemáme vyrobeno. Není to divný, že dvě auta jsou na tom na chlup stejně?
 25. @boban1108co máš pls za derivát/motor? (RS?) Tohle je fakt na po*****.
×
×
 • Create New...