Přejít na obsah

Fabia ll fl 1.2 TSI 63kw Ambiente Plus - info prosím


hulda

Doporučené příspěvky

Čau škodováci, předem přeji zdraví pohodu a mnoho štastných km. Jsem tady nový pročítal jsem toto forum, ale nemám pořád jasno a chtěl bych prosím poradit. Pořídil jsem fabici 1.2 tsi 63kw Ambiente Plus mám najeto ani né 500km v záruce, koukal jsem tady různě po fóru ohledně nějakých vychytávek přes jednotku, dále stahovaní oken jen přes zámek, že není možno na dálku a zajímá mne co vlastně moje jednotka u této výbavy umí a neumí co tam jde aktivovat, je-li toto možné v záruce udělat ? Děkuji za případné odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak snad u každé nové Fábie, pokud má z výroby okna v elektrice, je jde na dálku stahovat a vytahovat, to není o kódování, akorát se dá nakódovat (mělo by se dát, zatím jsme na to nepřišli) aby se automaticky dotáhly při zamčení a nemuselo se držet zamykací tlačítko na dálkovém ovladači.

Jinak to žádné zázraky nejsou, co se dá nastavit, zatím je to sice všechno v rámci zkoušení, ale co jde je staging, zobrazení rychlosti nastavené na tempomatu, automatické zamykání po rozjetí a odemykání po vytažení klíčku. U tvé jednotky by tohle mělo jít všechno snad. Jde jen o malé úpravy ŘJ, které může udělat i servis, o záruku bych se nebál. Navíc je vše vratné. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak snad u každé nové Fábie, pokud má z výroby okna v elektrice, je jde na dálku stahovat a vytahovat, to není o kódování, akorát se dá nakódovat (mělo by se dát, zatím jsme na to nepřišli) aby se automaticky dotáhly při zamčení a nemuselo se držet zamykací tlačítko na dálkovém ovladači.

Jinak to žádné zázraky nejsou, co se dá nastavit, zatím je to sice všechno v rámci zkoušení, ale co jde je staging, zobrazení rychlosti nastavené na tempomatu, automatické zamykání po rozjetí a odemykání po vytažení klíčku. U tvé jednotky by tohle mělo jít všechno snad. Jde jen o malé úpravy ŘJ, které může udělat i servis, o záruku bych se nebál. Navíc je vše vratné. :)

Ten staging je zajímavá věc, to jsem ani nevěděl, že něco takového jde "nastavit". Jde to i na FII před faceliftem? ... Dále pak mi nejdou bohužel ani ty okna zavřít a otevřít tím dalkovým ovladačem. Co nevidět jedu do Škoda servisu na výměnu oleje, takže si o tyto věci zažádám a uvidím co udělají ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli to jde i na verzi před faceliftem nevím, tato funkce jde u nové verze díky RS, které ji má aktivovanou od výroby, v minulé generaci RS nebylo, tak nevím, muselo by se to napojit a kouknout. V servisu tohle nenastaví. :)

Před faceliftem myslím funkce stahování oken na dálku nebyla, takže "oficiálně" aktivovat asi nepůjde...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I o tomto toho byla tady napsana hromada - pro detaily pouzijte funkci "Hledat"!

Kazdopadne co se tyka stahovani/zavirani oken pres DO:

FI - neoficialne slo aktivovat do MR 2004 (pred FL), po FL uz nebylo mozne

FII - pred FL neni mozne, po FL je tato funkce aktivovana z vyroby

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...