Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

59 hlasů

Nemáte oprávnění k hlasování v této anketě nebo k výsledkům hlasování. Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Zdravím vsechny, možná už to tu padlo ale zkusím to znovu , mám  Yetiho rv.2011 a koupil  jsem mapy ale nefunguji  a netuším  proč,  prosím  vás o radu,  děkuju  mockrát 

15343453893805439621386160185052.jpg

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, také se přidám........

Aktuálně zakoupen Yeti s Amundsenem a nebyla k tomu karta s mapama. Na netu jsem sehnal člověka, který mapy prodává a nechal si ji poslat.  Dle VIN mě ověřil moji verzi Amundsena. Má otázka je....je nějak konkrétní SD karta vázána na konkrétní VIN?

Resp. když teď vezmu tu novou SD kartu s mapama a vložím ji do Amundsena, normálně si to načte? Nebo je potřeba ještě něco dalšího?

díky moc

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud si pamatuji, tak je vázaný obsah map na HW karty, nikoliv karta na radio/auto

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak jen pro ostatní.....je to tak, vázaná mapa na radio není. Stačilo objednat pouze novou kartu s mapou (1500Kč - hlavně objednat tu správnou verzi) a pak jen vložit kartu. Vše už jelo samo.....ideální.

díky

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se