Přejít na obsah

Obcas koliisu otacky volnobehu xx ty problem


supsak

Doporučené příspěvky

Ahojte,

mam tuna fabiu model 2000 1.4/50kw, problem je ten ze na volnobeh je vidiet na otackomery a aj sluchom pocut ze auto obcas pokuckuje , ako keby malo snahu vynechat, robi to to najviac pri zahriati, alebo viacmenej ihned pri nastartovani a auto nema pozadovany vykon.

Ako som cital na fore, ze vraj je to bezny problem, ale toto auto doposial nerobilo, az jedneho dna nan prislo a zacalo blbnut.

Auto ma cca 60000km, tak prislo na radu, vymena filtrov, sviecok, cistenie skrtiacej klapky, vymena tesnania klapky, sviecok, zapalov.listy, zamena vstrekovacov, ich kontrola,, vymena lambda sondy , odstranenei katalizatora a problem neustal, pretrvava nadalej, servis nevie rady co stym.

Tak som sa dal do merania.

Vag hlasi chybu :

Adresa 01: Motor Labely: 047-906-033.lbl

Øídící jednotka: 047 906 033

Díl: 1,4l SIMOS3PB 00HSSJ49

Kódování: 00021

Dílna #: WSC 13765

VCID: D0AB86C93A91

16556 - rada valcu 1: system odmerovani paliva: system prilis bohaty

P0172 - 35-10 - - - Sporadická

+ mate v prilohe jednotlive bloky nameranych hodnot.

Vsetko mi pripada ako keby bol problem v lambda sonde pred katom, lebo je tam iba jedna sonda, ale diagnostika nepise tento problem az pri jej odpojeni to zaznamenalo chybu, takze neviem..., ale hodnoty teploty dava -32? v bloku 34 namer hodnot , co je asi nejaka blbost, lebo by tam mala byt normalne teplota v st. celzia

Alebo tesnenie sania, pripadne vyfuku ako tu popisujete.

Vdaka za rady

VCDS fabia problem.doc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Ahoj,Měl jsem taky tento problém a nakonec jsem dnes zjistil,že je to škrtící klapkou.Chybu ketrou ti ukázal Wag jsem měl i já,po výměně klapky je vše ok.Motor se zklidnil a emise konečně v pořádku.Totiž auto se chovalo docela dobře a zjistil jsem to až na emisích při STK.Škubání,padání otáček jsem přisuzoval špatnému benzínu,ale nakonec klapka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...

Ahojte,

mam tuna fabiu model 2000 1.4/50kw, problem je ten ze na volnobeh je vidiet na otackomery a aj sluchom pocut ze auto obcas pokuckuje , ako keby malo snahu vynechat, robi to to najviac pri zahriati, alebo viacmenej ihned pri nastartovani a auto nema pozadovany vykon.

Ako som cital na fore, ze vraj je to bezny problem, ale toto auto doposial nerobilo, az jedneho dna nan prislo a zacalo blbnut.

Auto ma cca 60000km, tak prislo na radu, vymena filtrov, sviecok, cistenie skrtiacej klapky, vymena tesnania klapky, sviecok, zapalov.listy, zamena vstrekovacov, ich kontrola,, vymena lambda sondy , odstranenei katalizatora a problem neustal, pretrvava nadalej, servis nevie rady co stym.

Tak som sa dal do merania.

Vag hlasi chybu :

Adresa 01: Motor Labely: 047-906-033.lbl

Øídící jednotka: 047 906 033

Díl: 1,4l SIMOS3PB 00HSSJ49

Kódování: 00021

Dílna #: WSC 13765

VCID: D0AB86C93A91

16556 - rada valcu 1: system odmerovani paliva: system prilis bohaty

P0172 - 35-10 - - - Sporadická

+ mate v prilohe jednotlive bloky nameranych hodnot.

Vsetko mi pripada ako keby bol problem v lambda sonde pred katom, lebo je tam iba jedna sonda, ale diagnostika nepise tento problem az pri jej odpojeni to zaznamenalo chybu, takze neviem..., ale hodnoty teploty dava -32? v bloku 34 namer hodnot , co je asi nejaka blbost, lebo by tam mala byt normalne teplota v st. celzia

Alebo tesnenie sania, pripadne vyfuku ako tu popisujete.

Vdaka za rady

Je to špatná lambda sonda mě to taky dělalo dal jsem jinou a bylo to ok ale nekupuj lambdu od auto kelly!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...