Přejít na obsah

Kontrolka Airbagu


ocellatus

Doporučené příspěvky

Zdravim vas,

Za jazdy mi zacala svietit kontrolka EPC, tak som siel ku kamosovi na diagnostiku, vymazali zavady, EPC uz nezasvietilo, ale za zostala svietit kontorlka arbagu. Tak som s tym radsej sial do servisu na poriadnu diagnostiku a ta nevykazuje ziadnu poruchu bagu, len poruchu snimaca uhlu riadenia, ma to s arbagom nieco spolocne?

Jena sa o fabiu, r.v.2000, 1,4 MPI

Za pomoc dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to snad ani ne, ten snímač bude mít vliv na řízení, esp to nemá, ne?

pokud svítí airbag, tak v řj airbagu musí být nějaká chyba. taky možné, že máš zrovna tu špatnou jednotku bagu, která po připojení vyrobí svůj defekt.

Editováno: , autor: boobika
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je mozne, ze odisla ta r.j. airbagu, len mi nejde do hlavy, preco diagnostika nic nenajde, airbag sa tvari ze je v poriadku, ale kontrolka stale svieti...

Este vas poprosim o radu, podla coho mam hladat inu riadiacu jednotku?

Editováno: , autor: P.406
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na řj bagu můžeš kouknout okem, výše zmíněný problém dělaly 6Q0.909.605H, 6Q0.909.605A, možná i jiné.

a k řj bagu se normálně připojíš? zkusil bych to připíchnout ještě u někoho jiného, na novějším vagu /předpokládám, že máš vag 304 apod./

nebo zkus ještě autoscan a vyber "včetně airbagu"

co se týče náhrady řj, tak buď můžeš sehnat úplně stejnou, jakou máš ve voze a nebo jinou, ale k tomu je potřeba vědět, co vše v autě máš - kolik pytlů (přední/boční), vypínač spolujezdce, předepínače pásů elektricky/mechanicky. a nebo zajdi do škody a oni ti podle vinu tvého vozu najdou to, co tam může být. za předpokladu, že máš stejný vin, s jakým auto původně vyjelo z fabriky lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak,u kamosa diagnostika hlasi poruchu riadiacej jednotky bagu.v servise na novsej,je bag v poriadku.uz tomu nerozumiem... Skusim podla povodnej jednotky zohnat inu a uvidim co bude,alebo mi poradite este nieco ine?zatim dakujem

Zdarec mám stejný problém,po asi trojí diagnostice airbagů(svítíla kontrolka) se jednotka hlásí jako nefunkční.Je možno ji nechat "softvarově" opravyt za cca. 500,-kč nebo koupit jinou která už nemá ten problém s diagnostikou.

Editováno: , autor: Evža
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 10 měsíců později...
  • o 3 týdny později...
  • o 2 měsíce později...

Zdravím,najel jsem vagem do airbagu a z nepochopitelných důvodu jsem odmačkl akční členy.Fabka rv 00 nasimulovala havarii.Když jsem to pak dal vše konečně dohromady a vymazal všechny možné chyby tak mi tam zůstala svítit kontrolka airbagu.Po načtení závady mi to napsalo 65535-chyba ŘJ-SPORADICKÁ.Bohužel chyba nejde vymazat a na přístrojovce mi svítí neustále kontrolka.Co mám dělat.STK se blíží a obávám se že je po ŘJ.Někde jsem slyšel že některé řj byly vadné a nesnesli zásah vagu,ale že prý jdou nějak přehrát.Jsem z okolí Rychnova nad Kněžnou.Poraťe prosím

Editováno: , autor: labi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

VAG-COM verze: IHR 304.0
Autosoft
Číslo dílu řídícího modulu: 1J0 909 603 AT
  Komponent a/nebo - verze: AIRBAG VW3 -        V04
        Kódodvání softwaru: 16724
               Kód opravny: WSC 31480
1 Nalezeny chyby:
00588 - Roznetka airbagu (strana ridice) (N95)
        32-00 - hodnota odporu prilis velka

 

Odpojil som airbag + konektor, vymazal chyby, airbag stále svieti. Trúba netrúbi, viete poradiť ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...