Přejít na obsah

Opět rámus


tondas2

Doporučené příspěvky

Vazeni dnes jsem nasel novy problem u me fabky kdyz jedu a pridam plyn pak uberu tak slisim takove kovove cvakani .Kdyz auto stoji v garazi v klidu a houpu s nim dopredu a dozadu tak to je slyset taky.co to tak muze byt podotykam ze stabilizator mam meneny pred 2mesici a loziska v kolech asi 3 tydny.co ja jeste budu muset vymenit abych mohl v klidu jezdit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vazeni dnes jsem nasel novy problem u me fabky kdyz jedu a pridam plyn pak uberu tak slisim takove kovove cvakani .Kdyz auto stoji v garazi v klidu a houpu s nim dopredu a dozadu tak to je slyset taky.co to tak muze byt podotykam ze stabilizator mam meneny pred 2mesici a loziska v kolech asi 3 tydny.co ja jeste budu muset vymenit abych mohl v klidu jezdit?

Nazdar, co takhle uchyceni výfukového potrubí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja to slyšel taky . něco podobného ale v zimě a byl problém s vejfukem že pomaličku ale jistě korodoval a jeden plášt byl již dost zrezlý a smrdělo to jako když se pálí guma ale nepřšel sem taky proč to smrdí i když se to tu řešilo ale bez žádné kladné reakce, tak sem to jen obouchal od rzi a připravil se že to bude chtít nový vejfuk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja to slyšel taky . něco podobného ale v zimě a byl problém s vejfukem že pomaličku ale jistě korodoval a jeden plášt byl již dost zrezlý a smrdělo to jako když se pálí guma ale nepřšel sem taky proč to smrdí i když se to tu řešilo ale bez žádné kladné reakce, tak sem to jen obouchal od rzi a připravil se že to bude chtít nový vejfuk.

Smrad v zimě bývá od vypalující se soli z výfuku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak vazeni pratele mam rozuzleni tohoto problemu .Navstivil jsem autorizovany servis kde prejimaci technik me ubezpecil ze to je od vyfuku a ze muzu s tim jet az k mori.Ale moje povaha mi nedala a kontaktoval jsem znameho taky z autorizovaneho servisu ktery hledalaz nasel po vymene lozisek v prednich kolech kde se meni i ty stredove matice je samozrejme daly nove a on je to asi šmejd protoze se te jedne matici ulomily zajistovaci jazycky a ona se potvora povolila.Tak se na matici udelali zarezy rozehnuli cela matice namazala lepidlem Loctite zatahla a je to TICHO.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...