Přejít na obsah

Sedačky


lojzahlina

Doporučené příspěvky

Sehnat interier RS asi vyjde levněji.

http://www.skoda.asp2.cz/octavia-1-sedacky.aspx

Nechal jsem si tam přečalounit zadní větší sedák,cena 2000,-,možná něco přes,už si přesně nevzpomínám.Kvalita ale 1*

Podle tohoto by to asi vyšlo na 8900. Akorát to mám do Prahy z ruky. Bych spíš potřeboval něco na Moravě. Něco třeba Brno nebo Olomouc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sežeň si celé Dynamic nebo RS sedačky a máš to nejjednodužší :)

Radši bych volil variantu přešití. To si myslím že by vyšlo levněji. Proto se ptám jestli s tím má někdo zkušenosti a jestli to doporučuje nebo ne. Výměna sedaček je až druhá varianta, když přešití bude stát za hovno lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přešití ti ale nevyřeší ten nejpodstatnější rozdíl - jiný tvar podsedáku a bočnic u sportovních sedaček.... budeš mít za 9 tis. sice pěkné naoko, ale pořád "jen" sériové sedačky s novými potahy.

Někde jsem za těch cca 9 tis v bazaru viděl celou sadu Dynamic paket sedaček, to jsou tvar stejný s RS, ale čalouněný látkou.

Věř mi, s obyč. se to nedá srovnat :)

post-6895-0-93111200-1299785220_thumb.jp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přešití ti ale nevyřeší ten nejpodstatnější rozdíl - jiný tvar podsedáku a bočnic u sportovních sedaček.... budeš mít za 9 tis. sice pěkné naoko, ale pořád "jen" sériové sedačky s novými potahy.

Někde jsem za těch cca 9 tis v bazaru viděl celou sadu Dynamic paket sedaček, to jsou tvar stejný s RS, ale čalouněný látkou.

Věř mi, s obyč. se to nedá srovnat :)

No však já jsem myslel přešití včetně výměny těch molitanů podsedáku a bočnic do požadovaného tvaru. Mě nejde o ten potah, ten může zůstat jak je, ale o výměnu toho vnitřku předních sedaček. :)

Model Dynamic:

Úprava předních sedadel do tvaru RS s použitím potahové látky se stejným vzorem jako je na zadních sedadlech. Na přání je možno použít i látku s jiným vzorem.

Cena od: 8.900,-Kč

Editováno: , autor: lojzahlina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, já mám nějaké zkušenosti, ale je fakt že s Fabii.. něco obdobného jsem řešil, tak třeba ti něco z toho pomůže.. asi tři varianty:

1.) koupit v bazaru sedačky z RSa (nejlepší a nejjednoduší varianta)

2.) nechat si je předělat, je to ten odkaz, co už jsi sem dával, sedačku celou vyslečou až na kostru, hodí na to sedáky tvaru RS a potáhnou látkou.

3.) a to je ta nejblbější... :D :D tu jsem udělal já, koupil jsem sportovní sedačky, ale jen předek, (chtěl jsem je nechat přečalounit), nakonec jsem si to rozmyslel a nechal si za 4100,- ušít potahy u MADu na míru, seděj neskutečně a po půl roce bez chyby.. Vím, že spousta lidí bude proti argumentovat, ale mě to nevadí.. níže přikladám fotky, jak to dopadlo u mě.

PS: ale jestli můžu radit, zkus si počkat na nějakou nabídku v bazaru, ted už bych to tak udělal, nejmíň problémová varianta... ;)

post-9600-0-64614100-1299789775_thumb.jp post-9600-0-29551700-1299790290_thumb.jp post-9600-0-93648400-1299790238_thumb.jp post-9600-0-70535800-1299789939_thumb.jp

Editováno: , autor: Jarys
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...