Přejít na obsah

Nový znak škodovky


laclacek

Doporučené příspěvky

parada,... ja se tam dneska uz nestavil ..... nestihal sem,.....

na volant u vas tech novejch co mate tak asi rovnou beg,.... na aukru sem ho uz videl dokonce ;) a nebyl ani moc drahej ;)

ale jak ja mam volant predface tak vynoumnu starej znak a jde tam znak ze stredu kol ;)

uz sem to meril,... ma to 55 mm a sedne tam jako prdel na hrnec ;) jen cekam az budou nejaky dalsi LOWE ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

o obautodilech vim,... mam tam dve fotky fabky kdyz sem se tam ve stredu stavoal,... pan z toho nemohl ze uz mam novy loga na stredech a oni jeste nic,... nafotil moje kola s krytkama a hnedka odjel za nejakejma borcema je sprcat ze ja uz je mam a on ne,.... no a vcera sem videl ze uz je maji skladem :D kdyz se chce tak to jde hnedka vsechno rychle :D

znaky snad pomeri PROCHY teda doufam ..... uz se na to ceka hodne dlouho :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no sem nadsenej ze jo,... akorad tam mohl vyfotit predek,... ale to uz je detail :D ty druhy kola to jsou NEPTUNY myslim a jeho OII RS co ma ;)

prave to ja taky ;) dneska se uz snad stavim ve skodovce a zeptam se na loga a cenu ;) popripade jestli v etce nebudou mit rozmer ale to bych chtel po nich asi moc :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lukaši , diky bohu za polaky :D , skočil jsem za kamradem na Okta forum a oni si to už proměřili , to viš těm to alespon mysli ;) jinak pruměr předniho neveho znaku by měl byt 90mm s tim že tam nepasujou ty nožičky do direk co jsou v masce ,ale to podle mně neni žadny problem ;) jinak zadek ma 85mm

vše bez zaruky , udaje z Octavia Forum .pl ;)

Edit. Dle mereni kluku z fora znaky jak predni tak zadni maj 89,9 (ja osobne meril zadni a je to tak ;) )

Editováno: , autor: jozzi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vsiml jsem si, ze posledni dobou jsou zde same kvalitni informace...misto toho, aby nekdo napsal presny rozmer pise jen, ze zadni znak je na zadek auta...heureka!

Napisu to jasne: Zadni znak sedi na kufr, jelikoz neni nijak ohranicen a nevadi vetsi velikost, predni bohuzel nesedi, jelikoz novy znak je vetsi, presne rozmery ovsem nemam, ale predpokladam, ze tyto jsou spravne. Na predek nedate ani predni, ani zadni - oboje jsou vetsi.

Chlapi delejte s tim neco, upada to tu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...