Přejít na obsah

Nový znak škodovky


laclacek

Doporučené příspěvky

tak kdyz ne fotit tak to rovnou corni :-DD aaaa nahodou tam nove znaky do kol ty stredove poklicky nebyli co ? :-) myslis ze se to tedkon bude dat objednat jen u skodovky nebo ze uz to nakoupi i nejake shopy atd ? :-) ja jestli cekat bo to rovnou brat ze skodovky kdy se to tam objevi :-/

Editováno: , autor: Memphik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MISHKO:

je to jenom na stredy poklicek a prumer je 55 mm logo co je v predni masce a na zadnich dverich ma prumer 80 mm

takze to narves fakt jenom na stredovy poklicky a jeste ti to nebude drzet ale trocha vterinaku a neserves to ;) ale jinak sem uz na ne taky koukal ;)

RIPER:

se moc bojis :D musis nenapadne telefon, strcit si ho treba do rukavu nebo tak nejak ;) myslim si ze kdyz si neco vyfotis tak te hnedka nekdo nezabije ;) horsi by bylo kdyby si si neco uz ,, pujcil ´´ :D

zkus to cvaknout ;)

MEMPHIK:

bez cekani hnedka od skodovky, protoze shopy si tu cenu jeste trochu natahnou bych rek, prece jenom si myslim ze kdo je do toho zapalenej tak to bude taky hnedka chtit ;) .......... takze u me vyhrava hnedka ze skodovky ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No pánové když to tady čtu tak se mi ani nechce sem napsat že pod těmi čísly co mi sem hodil KIBI tak je stále starý znak co máme na autech. Nové číslo dílu má proto že má místo dvou čudlů na vystředění tři čudly toť celá změna a nové číslo dílu.

Jinak sem chtěl dodat že fotit nebo snad něco přemístit za bránu bez placení mi nestojí za ty potíže(kde jinde bych mohl buzerovat lidi a sám se dloubat v nose lol lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dneska mluvil se Škoda Auto a mimo jiné jsem se zaptal i na nový znak. Měl by se začít montovat od 12. až 13. týdne roku 2012, ale pouze na nové modely aut, tzn. na Citigo a až vyjede Rapid. Stávající modely budou stále vyráběný se starým logem :kol-27:, asi jich maj hafo v zásobě.... Takže někdy na přelomu března a dubna 2012 by mohlo bejt nový logo k zakoupení jako náhradní díl...

Editováno: , autor: berzoras
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No pánové když to tady čtu tak se mi ani nechce sem napsat že pod těmi čísly co mi sem hodil KIBI tak je stále starý znak co máme na autech. Nové číslo dílu má proto že má místo dvou čudlů na vystředění tři čudly toť celá změna a nové číslo dílu.

dle ETKY ty čísla jsou pro nové znaky CHROM - ČERNÁ...ale ETKa měla aktualizaci z konce minulýho roku, možná v tom mají samy zmatek?

jinak jak napsal Lukason o znaku z reklamky, tak to není zlý nápad...finančně to výjde nejspíš nastejno (nový znak bude stát cca 192,-Kč) a hlavně se udělá dle starého = 100% sedne jak má...to u nového znaku je zatím ve hvězdách, teda pokud vůbec výjde...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kibi: a myslis ze by to vonco ? :-)

jinak v jinem tematu psali toto:

Tak jsem dneska mluvil se Škoda Auto a mimo jiné jsem se zaptal i na nový znak. Měl by se začít montovat od 12. až 13. týdne roku 2012, ale pouze na nové modely aut, tzn. na Citigo a až vyjede Rapid. Stávajících modely budu stále vyráběný se starym logem :kol-27:, asi jich maj hafo v zásobě.... Takže někdy na přelomu března a dubna by mohlo bejt nový logo k zakoupení jako náhradní díl...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj dneska jsem jel po městě ( Mladá Boleslav ) a narazil jsem na jedno citigo ( s normální spz ) a měl už nový znak jak se tu o něm bavíme.

Někdo tu psal, že by měli být až 15. -16. týden tak to nechápu .Neměl jsem foťák jinak bych vyfotil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano normalni znak melo i poklicky ale to je prave ten prototypovej znak co se daval na prvnich par reprezentatcnich aut, zrejme jako testovaci pro noviny a ruzne auto deniky a podobne,... ja dnes videl v prase aspon CITIGO 10 kusu a vsechny stary znak ;)

takze bud v klidu ;) jeste nejsou ;)

ale abych dodal novinku......... toho 18.3. by se meli zacit davat na 5dv. CITIGO tudiz i jako nahradni dil,....

potvrdily mi to ve trech servisech z deseti kterejch sem se ptal,....

takze cekame, cekame , cekame ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...