Přejít na obsah

Nový znak škodovky


laclacek

Doporučené příspěvky

Lukaši , diky bohu za polaky :D , skočil jsem za kamradem na Okta forum a oni si to už proměřili , to viš těm to alespon mysli ;) jinak pruměr předniho neveho znaku by měl byt 90mm s tim že tam nepasujou ty nožičky do direk co jsou v masce ,ale to podle mně neni žadny problem ;) jinak zadek ma 85mm

vše bez zaruky , udaje z Octavia Forum .pl ;)

:kol-47::kol-44:

Tak nech vam tu radia POLIACI.

Presne Rozmery znaku sem uz nenapisem ani foto nedodam. OFF v tejto teme. :kol-24: :kol-24:

Editováno: , autor: PROCHY603
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Raději se zeptam polaku, když jsem jeden z nich ;) jinak bysme se nedočkali ;) a kluci si to už upravujou, zitra si to skočim skoknout live ;)

s-talker : to viš při tom co maj v žile se ani nedivim :D ,ale proměřim to osobně ,jedna sada je ve Skoczowie , to ma za humny ;)

Editováno: , autor: jozzi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ted sem z toho jeste vetsi jelen :D

PROCHY jak vidim je borecek nejvetsi ;):kol-47: :kol-47: nez aby to zmeril a ma to doma bude akorad delat tlaky !

nechapu jeho mysleni a princip ale to je jedno ;) my si to zjistime ;)

jinak vsem: ............. dnes sem se opet ve skodovce nestavil protoze nebyl cas tak snad v pondeli jestli nebudou mit nejakou dovolenou :D ale snad ne :D poptam se a pokud pujde obednavam ;)

co se tyce tech rozmeru ;) tak i tak by se muselo rezat ;) ted otazka jestli tzen zadni je teda jenom nalepovaci nebo tam ma i nejake vystredovaci vystupky ;) pokud by byl lepici tim lip ;) ale zase jak rikam rezat se bude tak i tak ;) jen otazak co bude vypadat lip jestli ten zadni mensi znak a nebo ten predni vetsi,... zas aby to nebylo jako pest na oko :(

nu uvidime ;)

jinak nekdo jinej se ve skodovce nestavoval ? krome MEMPHIKA ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak když nové znaky nepasují, já půjdu asi do 3D samolepek

http://www.aluramecky.cz/e-shop/plasticke-samolepky-3d/stredy-kol/volitelny-podklad/skoda-logo-ii-tmave-plasticke-samolepky-3d-na-poklicky-na-kola-id:7168.eshop

Budu je dělat i na středové pokličky, jelikož mám kola Brock a tam orig. pokličky nepasují (mám větší průmer)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak malé rozřešení....přední logo ze CITIGO je na nic...je prohnuté a nejde použít(no jde, ale není to ono, pravá a levá strana odstává). Tj. na auto(Superb2) jen 2x zadní logo. Na autě to vypadá skvěle. Rozměr(průměr loga) obou je 89,8. Jen to má jinde pacičky, ale ty to maj jen navést na místo. Přeji pevnou ruku a dobré oko při nandavání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak na Fabiu I pasuje do zadu predné logo prehnuté, aj na Combi- presne pasuje na kufor, zadné logo je rovné ,na Fabiu I je nanič. Predné logo na prednú masku nepasuje, je veľké do výlisku masky. Bolo škoda dať za to 9.- EUR/ks.

Lukasone, som z toho volaký zmatený, viz touareg3 koment výše.

Editováno: , autor: vit.x
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak páni, zadné logo zo Citigo nepasuje nikam, je totiž úplne rovné. Na predok aj zadok FI je potrebné predné logo zo Citigo, je oválne presne podľa tvaru zadných dverí a prednej masky na FI. Vzadu na zadných dverách len nalepené, v predu odmontovaný strieborný rámik,(už sa nepoužije), priemer loga zmenšený na 80 mm a potom nalepený do kruhu prednej masky. :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...