Přejít na obsah

Nový znak škodovky


laclacek

Doporučené příspěvky

tak jsem zkusil jeden servis poblíž ohledně objednání loga a přišlo mi tohle:

"Na zadanou objednávku nám od Škody přišlo vyjádření, že tyto díly nejde momentálně dodat a není znám přesný termín jejich naskladnění. Všechny jdou do výroby nových Citigo." :kol-44:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

klid ;)

to jsem taky mel ;) pokud si jich nebudes obedvat milion tak by ti do tejdne meli prijit ;)

normalne si ho je obednej a meli by ti podle doby naskladneni rici jaky tyden budou naskladnovat ;) myslim ze 21. tyden budou naskladnovat a pak pocitej jeste tak se dvou dnema nez se dostane z centralniho skladu k dealerovi ;)

u dealera by ti meli rici predbezny cas naskladneni ;) pokud nerekly tak jsou liny zejtra se tam stav ;) a jeste sem si pozadal o to az znak dorazi at mi okamzite volaji ;) .... taky se stalo ;) volali hnedka jak dorazil ;) jeste sem tam stihnul dodavku skody auto ktera vozi dily takze sem byl rad ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

panove, mate to bez starosti ;)

a vydelat se rozhodne nesnazim :D

snazim se jenom pomoct aby nekdo nemusel obihat skodovku ;) to zaridim ja ;)

a ikdyby uz sem jich par kusu prodal, tak co ;)

zalezi na kazdym jestli si proto dojede do skodovky a nebo mu to defakto prijde az pod nos ;) nikoho do toho nenutim ;):D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...