Přejít na obsah

Nový znak škodovky


laclacek

Doporučené příspěvky

Mikessekk ............. ja mam vzdycky jenom dobry a uzitecny napady,... proto bych to tam jinak nedaval ;) kdyz si nekdo muze sjet rovnou do skodovky ;) ale jsou lidi co jsou liny a nechce se jim tam a nebo to maj daleko ze by je to vyslo jeste draz ;)

Morriss_3nec ................... pomer si ten tvuj kolik ma prumer a podle toho uvidis ;) ale myslim si ze to bude stejny jako FI a ostatni takze bych to videl na ZADNI LOGO CITIGO ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 Jozzi:

pristi vikend jedu z Ovy domu do Bystrice, kdyby si mel cas nebylo by od veci ze by sme dali nekde scuka, konecne bych te poznal kdyz jsem na sraz nedorazil diky organicke zavade meho vozu ( viz. kdo vi vi :D ), kdyby byla nadeje ze ho tam naplacam. Tak bych ho od tebe hned kupil pokud mas do rezervy. Jen mi musis rict jesli to chces v korunach nebo zlotych :D

Lukason: jo ono asi nebude tak zlej napad to nejdriv zmerit a trochu popremyslet, hold jsem lenivej ale asi se odhodlam a zajdu 20kroku k autu a zmerim to :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

omlouvám se za OT, ale @touareg3:

co to tam vzadu máš za pidi stěrač?!? :kuk:

Já mám stírátko z O2 - to je stejně dlouhé jako to původní - tohle vypada divně

Jinak o novém logu jsem nepřemýšlel, ale jestli to tu budu ještě chvíli číst, tak je za chvíli budu mít asi taky na autě :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Drewie: Je tam naozaj stierač z FII. Jeden borec tu na fóre predával stierače a tvrdil mi, že má na OII zadný. Poslal mi to dobierkou, otvorím a tam stierač z FII. Tak čo už. Inak ten držiak je asi rovnako dlhý, len ramienko je kratšie, neviem to zmerať, ramienko sa dá vymeniť, to nie je problém z OII. Ale neviem či bude pasovať na ten držiak z FII.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

KDYZ UZ,... TAK AT SI TO VEZME RADSI VSECHNO,... ABYCH NEVIDEL TU SPOUST CO POTOM ZUSTALA ;)

ale ja auto nenecham nikde venku pres noc a nejsem odnej vic jak 100 m takze ho mam porad na ocich a vetsinou spinka v hlidany garazi ;) takze bez obav ;)

ale kdyz to budou chtit .... prijdou si pro to a nic je nezastavi ;) to je jasny ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Želbohu v této dikuzi každý uvádí diametrálně odlišné informace, ať co se týče rozměru nového předního-zadního loga,

tak možnosti montáže resp. záměny nového předního-zadního loga na FABIA 1 :rolleyes:

V tomto vlákně je krom jiných rozdílných rozměrů uveden údajně správný rozměr předního a zadního loga 89,8mm.

Prosil bych tento rozměr 89,8mm potvrdit někým, komu nedělá problém přesně měřit posuvným měřítkem. Děkuji ;)

Pakliže Lukason namontoval zadní nové "rovné" logo (včetně chrom rámečku) o průměru 89,8mm do přední masky, tak nerozumím tomu proč by na stejné místo nemělo pasovat přední nové prohnuté logo (včetně chrom rámečku) zcela totožného průměru 89,8mm, které bude s přední maskou 100% lícovat, páč staré původní logo je taktéž prohnuté..

Editováno: , autor: vit.x
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zaokrouhli to na 90mm ;)

jinak tedka trošku z jineho soudku , jsem prvni :( předek nehali tak jak byl zadek odthnuty, silikon všude a při jednom poškrabali i zadni vrata , takže jsem to maznul lakovaci tužkou , zitra přeleštim a uvidime jake to bude , timto projekt nove logo pro mně konči :(

post-63075-0-65154100-1338130452_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před firmou , jak na potvoru dneska firma měnila kamery na nove takže nemam ani snimek , sere mě to jak cyp :wallbash: :wallbash: :wallbash: a že při sundavani stareho jsem byl trošku nešikovny ,musim si koupit novy , ja už ty nove znaky nechcu ani vidět ..

lidi jsou hovada , jsem se toho těšil dva dny :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...