Přejít na obsah

Klíčky vystřelovací


Tompo

Doporučené příspěvky

Prodam komfortku na vystrelovaky + dve dalkove ovladani. Cena 600Kč.

Blizsi info na ICQ 340556432

nebo email: skoda_dily@centrum.cz

nebo tel: 608663524

Za kolik bys prodal jenom komfortku na DO ? Ty dve dalkove ovladani asi nejsou vystrelovaky, co ?

ak su to tie dve dialkove polovičky z vystrelovakov za čo by si ich dal?

za dve DO 200Kč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

Docela by mě zajímala jedna věc: V bazaru jsou velmi často na prodej sady zámků s vystřelovacími klíči. Není jednodušší nechat původní zámky a koupit klíče s nevybroušenou drážkou než měnit zámky a spínací skříňku? Nebo je v tom nějaký háček?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Docela by mě zajímala jedna věc: V bazaru jsou velmi často na prodej sady zámků s vystřelovacími klíči. Není jednodušší nechat původní zámky a koupit klíče s nevybroušenou drážkou než měnit zámky a spínací skříňku? Nebo je v tom nějaký háček?

takto jsem to dělal já a ještě jsem zámky prodal tomu zámečníkovi co vybrušoval to železo -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Ahoj kluci. Dnes se u mne stavila sousedka že ji svítí červený světýlko na vystřelovacím klíči. nevíte proč?

Řekl jsem že ji asi dochází baterka v klíči. Mohlo by to být tím?

Děkuji za odpověď a zároveň se omlouvám, dálkové otevíraní nemám, takže jsem mimo mísu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Komfortka s označením 433C umí podle všeho dálku, ale umí novější provedení vystřelovacích klíčů, 3-tlačítkové? Komfortky s označením 433C totiž lze sehnat, Ty s označením 433E, které určitě umí 3-tlač ovladače se shánějí nějak hůř. Četl jsem, že existují starší dvoutlačítkové ovladače, které se dodávaly k prvním Fabiím, tak nevim, jestli k nim nepatří právě ty komfortky 433C.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Cawte,chcem sa spytat, do auta si v najblizsej dobe planujem dat toto centralne zariadenie vid. link, a hned by som si chcel dat spravit aj vyskakovaci kluc k tomu, taky ako je u OCTAVIE II. Otazka znie: Aku planzetku mi treba aby mi pasovala do Fabie I 1,2 htp, 2003, a ci sa ten vyskakovaci kluc bude dat sparovat s tym centralnym aby mi otvaralo na dialku, respektive v aute mam alarm ci by sa s tym alarmom nedalo nejak sparovat.

http://www.jabloshop...pro-skodu-fabia

Kluc ktory je v prilohe pouzivam teraz

post-77314-0-56508200-1353707804_thumb.j

Editováno: , autor: medo81
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Prosímvás jak je to s těmi vystřelováky? Mám alarm a dálkový centrál origo comfort r.v. 2001 .. nemám vystřelovák jen klasický klíč s 2 tlačítky na něm. Jde nějak napárovat vystřelovák 3 tlačítkovej aby vše fungovalo? Popř. šlo by vyměnit i ty imobilizerky v klíči neboli ty tyčinky pro imobilizér abych ten klíč neměl za 3000? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Pokud máš na mysli doplnit transpondér do klíče, pak ano - v Ostravě nevím, ale 30km vedle v Karviné - www.zamecnictvi-twardzik.cz . Zavolej jim dotaz na cenu, nevím, co je pro tebe rozumný peníz. Kopie kódu mezi transpondéry lze provést pouze u starších typů vozidel do r. 1999 (tak nějak plus mínus rok dva, záleží na modelu), které mají transpondéry typu MEGAMOS 13. Novější mají typ MEGAMOS 48 CRYPTO a tam nelze kopírovat, protože algoritmus kryptokódu z transpondéru - který musí být naprogramován do nového transpondéru - nelze z něj získat načtením. V takovém případě musí být připojena diagnostika a vozidlo si spáruje transpondér v novém klíči tak, že do tohoto transpondéru bude nahrán nový algoritmus přes jednotku panelu vozidla. U vozidel s FACELIFT přibližně od roku 2009 je tento postup poněkud odlišný, zde už se jedná o kompletní výměnu dat v EEPROM IMMO procesoru a naprogramování klíče externím bezdrátovým programátorem. A od roku 2013 už je zase nová technologie, kterou zatím nemají zmáknutou, když nepočítám vybrané autorizované servisy. Ty to dělají ON-LINE připojenou diagnostikou na centrálu v Německu a to datovým spojením přes satelit (samozřejmě za pořádný balík). Zmíněné zámečnictví plánuje, že u modelů r. 2013 + bude moci přidělávat klíče zhruba od podzimu 2014. Dřív to nejspíš nepůjde. :kol-32:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...