Přejít na obsah

Skoda Yeti vybava Yeti


powermakac

Doporučené příspěvky

U výbav Yeti a Active není MFA multifunkční ukazatel ani Maxi Dot, pouze display s ukazatelem teploty, času a počtu najetých km.

Koukám, že už opakuji předchozí příspěvky :p

U výbavy Active JE MFA /a není Maxi Dot/, ale není aktivován. Je to záležitost SW nastavení a výměny pravé páčky pod volantem. Celé jsem to k maximální spokojenosti absolvoval cca za 2 tisíce, ale už jsem tady o tom taky psal a v tom máš, Walkře, pravdu - příspěvky se nám trošku opakují :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Celkom ma to zaujima pretoze budem mat Yetika 1.2 TSI 77KW farba strieborna metaliza, Vybava Yeti COOL + Paket Cool, dialkove centralne,radio Blues s MP3, Construct.

Viem ze som v nom videl nieco co vyzeralo ako maxidot a ked to bolo nastartovane svietila tam teplota a v hornom pravom rohu ukazovalo zaradenie stupna.

Konkretne tento kus:

i2716_yeti-iihf2011-slovakia-edicia2.jpg

Samozrejme nalepky pojdu dole :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U výbavy Active JE MFA /a není Maxi Dot/, ale není aktivován. Je to záležitost SW nastavení a výměny pravé páčky pod volantem. Celé jsem to k maximální spokojenosti absolvoval cca za 2 tisíce, ale už jsem tady o tom taky psal a v tom máš, Walkře, pravdu - příspěvky se nám trošku opakují :)

Mě teda tvrdili, že tam (v mé výbavě Active) MFAčko nemám a tak po tom tedy ještě zapátrám, jinak by tedy platilo to co říká Heki, jen mě napadá jestli se to takto dávalo do všech po celou dobu výroby (u mne 45.týden 09)

CZ - SK

Active = Cool

Ambition = Ambition

Experience = Advantage

takže u tohoto přredváděcího vozu je to možná už dodatečně aktivováno, jak jsi k němu Powermakači přišel - to je nějaké auto z hokeje, vystavovali jej jen za plexi, nebo taky jezdilo ? na kolik Tě Yetík vyjde ??? Jestli to není tajemství ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...