Přejít na obsah

Středový tunel


Honza_4

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny,

chci se zeptat,jestli nemá někdo z vás zkušenost,jestli nejde namontovat do octavie 1 středový tunel s loketkou,viz foto....z octavie 2.nebo je potřeba nějaká úprava,nebo to vůbec nejde?Docela by se to hodilo....Díky

octavia_fl_comfort_3.jpg

Editováno: , autor: Honza_4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jasně...nejde mi o funkcnost zadních ofuků,protože je mi jasný,že by to neslo jen tak....asi vůbec....ale o co mi hlavne jde,tak loketka s boxem bod sebou,čímž je využito všechno místo maximálně....a držáky na pití jsou taky super.....tak měl by někdo zkušenosti?nemohl by někdo dát info třba o rozměrech?bylo by to super,kdyby to šlo.....díky všem za info,snad někdo poradí......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte já to asi rok zpátky zkoušel nějak dát dokupy s původním ale vůbec se nepodařilo jelikož je i o nějaký ten centák širší začali mi drhnout sedačky a největší průser je u řadicíky páky tunel z o2 je šrší než z o1 tak tam byla asi 2cm mezera na každé straně vůbec to nesedí tak nedoporučuju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...