Přejít na obsah

Demontáž středového výdechu / ofukovače topení


marekja

Doporučené příspěvky

Zkusil bych vytahnout budiky jestli tam bude skvira k vydechu a tlacit zevnitr ven, pokud to takhle nepujde tak demontovat display infotaimentu a odtamtud pristup urcite bude, pro demontaz jsou ale potreba specialni pripravky.

Editováno: , autor: ExecutedDonut
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk změnil název na Demontáž středového výdechu / ofukovače topení

díky moc, zkusím to nafotit, až to budu dělat, ať jsem taky trochu k užitku :)

přípravek na display jsem našel v jiném vlákně a odkaz na něj byl sem: https://www.gsmcentrum.cz/klic-pro-demontaz-radia-audi-ford-mercedes-vw, tak ať to máme pohromadě

jen jsem v těch nově uploadovaných dílenských příručkách od wirera nenašel, jak s tím připravkem pak ten display vyndat. přijde mi, že tam chybí PDFko "Komunikace".

a ten odkaz na uloz.to, co jsi dával ty, pawouku, tak samozřejmě už nefunguje 😕

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jop, díky, to jsem právě stáhnul a DP pro infotainment jsem v těch složkách nenašel. podle odkazu v tvých screenshotech by to mělo být něco jako "DP komunikace"

navíc screenshot od tebe výše je z verze klima/topení 12.2018 a ten odkaz od wirera obsahuje trochu starší verzi 07.2013

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...