Přejít na obsah

Fabia III


schimmer

Doporučené příspěvky

počkej, to si nerozumíme, mě se taky unifikovanost nelíbí, ale akorát mi přijde zvrácený, že se tady u Škodovky vyvádí co dělá za šílenosti, jak to Kabáň dojebal apod. já pouze tvrdím, že to je v dnešní době trend a má to tak každá automobilka. Viz třeba Mazda 3 a 6, nový Toyoty apod.

Editováno: , autor: Rypicong
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozumna unifikace je imho ok, nejlepe ma toto podle me udelane Audi. Unifikace je tam jednoznacne videt, ale kdo ty auta alespon dvakrat v zivote videl, tak je proste uz vzdy rozezna a zadny model neni jen pouha zvetsenina jineho modelu. To co predvedla Skodovka zejmena u Rapidu a O3 je uz teda na muj vkus trochu moc, ale zase bych z toho nedelal zadne drama. Na nove Fabii mi vadi par veci, ale unifikace to fakt neni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To už vám načisto drbe?? Ako nechápem čo sa furt chcete odlišovat a rozlišovať a rozpoznávať Rapida od Okty, Fabku od Rapida, Citigo od Fabky, Superba od Yetiho....kristepane k čomu vám to je??? Neni to jedno?  :kol-44: Každý si vyberie a kúpi čo potrebuje...ale nechápem k čomu potrebuje riešiť nejake podobnosti dizajnu, alebo také sračkoviny ako že predok rapida nerozozná od Octavie...Každý kto si kupuje Škodofku si myslím že ten rozdiel pozná už zdaleka, ja s tým problém nemám...

Mne sa napríklad to zjednocovanie dizajnu páči, konečne má Škoda niečo charakteristické - nejaké prvky dizajnu podľa ktorých bude každý vedieť že je to škoda.  :kol-47: Myslím že každý škodovkár dokáže rozlíšiť na čom jazdí, tak ako to vedia rozlíšiť majitelia Audi, mercedesov, bmw atď atď... Ja napríklad nedokážem rozlíšiť súčasné A6 od A8, alebo na A4 by som kľudne tipoval že je to A8, nedokáže rozlíšiť bmw5 od bmw7 a ani X5 od X3 a X4 od X6 už absolútne  :kol-46: A mercedesov - tých je už toľko modelov podobných ako vajce vajcu, že tam som už stratil prehľad pekne dávno...a je mi to jedno, lebo ma nezaujímajú....

Tak furt nechápem čo tu riešite nejaké podobnosti - je to normálna vec, hovorí sa tomu charakteristické prvky dizajnu a majú ich všetky automobilky a konečne aj Škoda. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Věř že i běžní majitelé nebo uživatele Audi, škody, merglu atd maji problém rozlišit modely.

Na to koukas moc ze svyho pohledu. Jasné tady na fóru kazdej rozliší rapida od o3, v reálu běžnéj člověk nikoliv

Lemo auta vždy byly i o designu, fanatici škody nebo fakt nevím...

Když umis vyjmenovat modely, tak vis jaky to skoro SOU...

Jak psal pawouk, začíná to byt designova nuda...

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidi jsou schopny si i za design priplatit, coz u skody neni mozny, zde si nejde rici, chtel bych skodu, ale fabka se mi nelipi to si radsi priplatim a koupim hezciho rapida. Pokud nekdo utrpi problemem ze se mu skoda proste nelibi tak je bez sance vyberu u teto znacky a vlaste se mu vice mene nelibi cela modelova rada.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

počkej, to si nerozumíme, mě se taky unifikovanost nelíbí, ale akorát mi přijde zvrácený, že se tady u Škodovky vyvádí co dělá za šílenosti, jak to Kabáň dojebal apod. já pouze tvrdím, že to je v dnešní době trend a má to tak každá automobilka. Viz třeba Mazda 3 a 6, nový Toyoty apod.

Aha, tak jsem to asi špatně pochopil. :kol-32:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

LeMo, on 09 Zář 2014 - 01:06, said:

To už vám načisto drbe?? Ako nechápem čo sa furt chcete odlišovat a rozlišovať a rozpoznávať Rapida od Okty, Fabku od Rapida, Citigo od Fabky, Superba od Yetiho....kristepane k čomu vám to je??? Neni to jedno?  :kol-44: Každý si vyberie a kúpi čo potrebuje...ale nechápem k čomu potrebuje riešiť nejake podobnosti dizajnu, alebo také sračkoviny ako že predok rapida nerozozná od Octavie...Každý kto si kupuje Škodofku si myslím že ten rozdiel pozná už zdaleka, ja s tým problém nemám...
 
Tak furt nechápem čo tu riešite nejaké podobnosti - je to normálna vec, hovorí sa tomu charakteristické prvky dizajnu a majú ich všetky automobilky a konečne aj Škoda. 

LeMo mluvíš mi z duše. I já rozhovory nechápu, když je každý čumák jiný

Editováno: , autor: MBDusan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemyslím si, že by měli být zase tak špatné ty 1.0.. V citigu to dělá s autem pěkné kusy, spotřeba je u nich také super.. Je fakt, že bude Fabie III těžší než Citigo, ale motory nebudou mít zas o tolik nižší moment než původní HTP v F II rozdíl kolik 15 Nm..?, podle mě to bude srovnatelné se současnou generací a motory HTP.. Jen od toho nesmí lidí chtít jezdit jak drak po dálnici, pořád to bude motor hlavně na pohodovou jízdu a nebo do města...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já jsem si fábku zajel dobře to máš pravdu, každej motor jede podle toho jak ho kdo zajede ale připadalo mě to u toho Golgu takový línější. Nedokážu si představit že by do toho sedli 4 lidi. Zase ten golf bude asi težší ale Rapid má jen 8 ventilů oproti Golfu co má EA211

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...