Přejít na obsah

Fabia III


schimmer

Doporučené příspěvky

Polo bylo vždy o level výše i za dob Felicie kolem roku 97...

Na co elektrony u fabie, 17" pneu SOU celkem dráhy...

souhlas, akorát v jeden moment nebylo lepší a to v době příchodu F1 :)  F1 dostalo novější techniku ( podvozek apod ) - také to bylo naposled co dostala něco dříve :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Celkem mě mrzí, že v dnešní době nemá Ambition klimatizace v základu :(

 

Je a není. Za těch 5 000Kč je je oproti předchozí generaci v paketech Plus pro Active a Ambition víc věcí a klimatizace jen formálně. Navíc Ambition je za příplatek jenom 15 000Kč a konečně je i kam jít nad Ambition, s velmi mírným příplatkem.

Editováno: , autor: bojler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ceník jsem neměl čas nějak podrobně studovat. Ale je z něj vidět, že čím vyšší verze, tím atraktivnější cena. Dávám za pravdu bojlerovi: příplatky za vyšší verze jsou sympaticky nízké. F III 1,2 TSI v top výpavě jsem tipoval někde těsně pod 400 000 a ejhle ona je za 350 000Kč (320 000 za style + nějaký ten paket + 3000 na 16-ky kola).

To výrazně předčilo moje očekávání. :kol-47:

 

Myslím že ty celkem nízké příplatky budou privátní klienty motivovat sáhnout po výbavě Style. Mezi pro mě úplným základem (1,2TSi 66kW Active) a top výbavou (1,2TSi 81kw 6tikvalt Style) je rozdíl jen 50 000Kč. No když už investuju do auta, tak ten rozdíl je docela maslý v poměru k celkové PC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To snad ani ne. Rapid byl vylozene sockosedan, ktery mel konkurovat podobnym socialnim autum. Fabie je prece jen proste jen male auto, nikoliv socialni auto. Mekke plasty tam asi nebudou, ale takove vylozene ulety typu odkryte kolejnice sedacek nebo nepouzitelna elektricka okna snad ne. To by bylo uz opravdu mimo. A ani podle fotek to na to nevypada. Dokonce i ty plasty nevypadaji alespon na pohled tak vylozene lacine jako u Rapidu.

Editováno: , autor: mike_k
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To snad ani ne. Rapid byl vylozene sockosedan, ktery mel konkurovat podobnym socialnim autum. Fabie je prece jen proste jen male auto, nikoliv socialni auto. Mekke plasty tam asi nebudou, ale takove vylozene ulety typu odkryte kolejnice sedacek nebo nepouzitelna elektricka okna snad ne. To by bylo uz opravdu mimo. A ani podle fotek to na to nevypada. Dokonce i ty plasty nevypadaji alespon na pohled tak vylozene lacine jako u Rapidu.

plasty jsou stejný, laciný a tvrdý jako v Rapidu a je celkem sranda kdo ti dal like :) pak že je tu nějaká nezaujatost :)

 

jinak nechápu jak ti můžou připadat lacině, skoro ve všech testech hodnotí jejich vzhled kladně a že na první pohled nepoznáš že se jedná o neměkčené plasty...

 

Pokud se podíváš na palubku O3 a Rapida, nepoznáš bez detailního zkoumání a omakání rozdíl... a drtivá většina lidí už vůbec ne...

Editováno: , autor: Rypicong
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapci chlapci ..presne o tom to je ...doteraz nieco v nejakej kvalite v autach bolo a v novom modeli uz nieje ...dojazdy. Plasty.sklapanie sedaku vzadu.... A ja sa pytam preco to uz nieje v novom modeli ked v starom to bolo ? Preco mam akceptovat pri novom modeli v istych veciach nizsiu kvalitu ako v predchadzajucom ....to neni o osahavani plastov jak tu najma rapidaci trepete... Tu ide o princip ..... Ako uakaznikovi mi to vadi ..a ked mi zoveru v novom modeli to co bolo v starom pojdem logicky inam ... Lebo ked to budem akceptovat tak nabuduce co . .. Volant bude len zelezna obruc? A budem sa tvarit ze sak mi to nevadi je to lowcost ?

Editováno: , autor: LUKY-007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ryp Tebe to nedá pokoj že?

 

mě to je úplně jedno jaký který model auta je, nikde tady nenajdeš mojí kritiku nějakého modelu,  ale vám prostě Rapid leží v žaludku a je strašně zajímavý, že v příspěvku který který snáší kritiku na Rapida, jsou ihned dva like od lidí co se tento týden do něj naváželi :)

 

ale nechme to být...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapci chlapci ..presne o tom to je ...doteraz nieco v nejakej kvalite v autach bolo a v novom modeli uz nieje ...dojazdy. Plasty.sklapanie sedaku vzadu.... A ja sa pytam preco to uz nieje v novom modeli ked v starom to bolo ? Preco mam akceptovat pri novom modeli v istych veciach nizsiu kvalitu ako v predchadzajucom ....to neni o osahavani plastov jak tu najma rapidaci trepete... Tu ide o princip ..... Ako uakaznikovi mi to vadi ..a ked mi zoveru v novom modeli to co bolo v starom pojdem logicky inam ... Lebo ked to budem akceptovat tak nabuduce co . .. Volant bude len zelezna obruc? A budem sa tvarit ze sak mi to nevadi je to lowcost ?

ale vždyť to mají zatím všechny nová auta, O3 je taky ošizená, Rapid je také ošizený ( nepřímý nástupce O1 Tour )  a F3 bude také ošizená. Už F2 bylo oproti F1 ošizená, mě fascinuje že se teprv teď divíte...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...