Přejít na obsah

Fabia III


schimmer

Doporučené příspěvky

Něměl jste někdo možnost Fabii otestovat za tmy? Zajímala by mě účinost projektorových světlometů, dle jedné recenze jsou prý podprůměr. Momentálně váhám mezi Rapidem a Fabií combi a Rapid nabízí možnost xenonů i když jen low. To mi až tak nevadí neb v čem jsem jezdil doteď je rozdíl opravdu znatelný. V týdnu budu mít čas tak půjdu obě auta porovnat do salonu, ale nevím jestli to bude už v pozdější hodinu.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Existují fotky interiéru s jedno slotovým rádiem BLUES s odkládací schránkou? Nikde jsem je nenašel. A render co je v konfigurátoru škodovky vypadá zajímavě.

To že to nemá ani gumové koberečky v základu nekomentuju (konfigurace Ambition, auto za 300k)

448D56318C7CA702386EF3FF7D0BE014_2014111

Na co by tam byly gumové koberce, když já je mám třeba jen na zimu.... A za 305 máš TSI style a tam je swing a textilní koberce. :kol-31:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky to nechapu,...... ale jako jestli se divate na to jestli auto ma ci nema koberecky tak to uz je trochu pritazeny za vlasy,... nekdo ma rad gumovy a nekdo textilni, takze co jeden tam bude mit tajhleto a to se mu nelibi, naopak se to bude libit tomu druhy a co z toho vznikne ? Hovno,... protoze si ty koberecky stejne koupi a jiny,... pokud je nekdo chce tak at si je vybere,... myslim si ze cena za koberecky neni nejak strhujici a kazdyho to nesvlikne z kuze.

 

Proste mi uz prijde absurdni resit nejaky pitomy koberecky ;)

Editováno: , autor: Lukason
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ona to zase taková pitomost není. Zrovna já jsem přebíral auto za deště a sněžení a abych řekl pravdu, vůbec mě nenapadlo, že tam ty koberce nebudu mít. Bral jsem to (a beru pořád) jako naprostou samozřejmost, která prodejce stojí max. 250Kč. A být prodejcem, styděl bych se auto bez koberců pustit z autosalónu. Ale nakonec jejich problém....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty kdyz si kupujes auto, tak si mas snad zjistit co vse ma a atd... pokud nevis, zeptam se ;) absolutne jednoduchy ;) ........ koberce nestoji rozhodne 250 kc, ano mozna vyrobni naklady jsou, mozna i nizsi. Ale rozhodne bych to za samozřejmost v dnesni dobe nebral, sam moc dobre vis v jake zijeme dobe, dnes ti neda nikdo nic zadarmo a kdyz jo tak si to vybere zase na nekom jinem ;)

To ze si prebiras auto za deste je uz pak tvuj problem, ty si si to mel zjistit a overit, popr. zeptat a ujistit se, pokud se ti to nelibi muzes jit samozrejme k jine znacce kde ti ty koberecky v zakladu daji ( moc jich urcite nebude ;) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím čemu se někdo diví. Když se kupuje dneska nové auto, tak tam běžně nejsou koberce, žádná povinná výbava. To už je pak na každém, co a jaký koberec (gumový, nebo textilní) si do vozu dá, nebo použije svojí starou povinnou výbavu. Jak si půjdu vyzvednout nové vozidlo, tak tam normálně nakráčím s batohem, kde budu mít lékárničku, trojúhelník, tažné lano, náhradní žárovky. Koberečky mám již zahrnuté v příplatkové verzi, ale kdyby tam nebyly, tak klidně příjdu i s něma.

Zbytečně si nechat zvedat cenu vozidla, když mi tam dají gumové koberečky, které tam nechci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hlavně koukal někdo jak vypadá koberec pod kobercema  ? určitě ano, pod pedálama je přilepená gumová "rohožka" na nohy, tzn auto i bez koberců je připraveno na užívání. Gumový koberce bych přirovnal trošku k potahům na sedačky, akorát je člověk trošku více využije, pokud si nechce zasvinit ten základní koberec...

 

Proto mi divení že tam nejsou koberce přijde trošku divné...

 

+ výrobce neví, jaké koberce kupující preferuje, někdo používá pouze textilní, někdo mix, někdo pouze gumové, někdo žádné. Je to vždy na prodejci a hlavně na zákazníkovi aby si toto dohodl...

Editováno: , autor: Rypicong
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Žárovky a pojistky (takovou tu komplet krabičku) nekupuj, ty jsou u Škodovky vždy součástí auta... :kol-31:

nejvíce záleží na prodejci, já tam měl zadarmo:

 

gumové koberce ( mohl jsem si vybrat jestli textilní nebo gumové ), rezervu, trojúhelník ( i když ten je asi součástí rezervy ), síťový program ( žárovky a pojistky nepočítám )

Editováno: , autor: Rypicong
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

+ výrobce neví, jaké koberce kupující preferuje, někdo používá pouze textilní, někdo mix, někdo pouze gumové, někdo žádné. Je to vždy na prodejci a hlavně na zákazníkovi aby si toto dohodl...

... a na zákazníkovi, aby věděl , co si objednává. Třeba v rapidu (to je už troškuk OT) v nižších výbavách je možné si objednat gumové koberce (jako součást výbavy), jinak nejsou žádné. ve vyšších výbavách jsou hadrové koberce součástí základu atd atd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byl jsem u dvou prodejců a ani jeden mi nebyl schopný říct, co z "automatické spínání světel, dešťový senzor, vnitřní zpětné zrcátko s automatickým stmíváním, Coming Home, Leaving Home, Tunnel Light" je součástí přímo výbavy Style a za co se teda připlácí těch pět tisíc v rámci paketu Rain-Light Assistant.

 

Myslím si, že v rámci Style je pouze světelný senzor co sám umí zapnout světla a potom SW funkce Coming a Leaving Home, nicméně podle toho co jsem viděl (Style a dle tvrzení prodejce bez paketu Rain-Light assistant) mi bylo divné, že zrcátko nemělo ten mechanický přepínač proti oslnění a tak mě zajímá, jestli automatický stmívání není náhodou přímo součástí Style a těch pět tisíc se v podstatě připlácí jenom za dešťovej senzor.

 

Předem díky

Editováno: , autor: happymaster23
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za 5k příplatek dostaneš rain senzor, tunel light a automaticky zatmívací zrcátko. Ovsem uz delší dobu dumám nad tím, jaký je rozdíl mezi tunel light a automatická světla (standart ve výbavě style).... Nevíte někdo?

Jaký melo tvar zrcátko, které si viděl? Když je v autě rain senzor, tak je tam rozměrově menší zrcátko a při pohledu do něho vidíš zatmavení...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No .. chápal bych to tak, že "automatická světla" znamená, že v poloze 0 se Ti rozsvítí denní svícení (resp. potkávačky - nevím, jak to F3 má), a při přepnutí do polohy pro světla se to přepne na běžné potkávačky.

A v tom paketu je pak navíc poloha "AUTO" ne přepínači světel, která zajistí, že po nastartování se ti rozsvítí varianta "denní svícení", a po setmění/v dešti se to automaticky přepne na potkávačky (čili včetně osvětlení přistrojovky). Polohou "AUTO" je pak podmíněna i funkce coming/leaving home.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono to nejen automaticka zapne světla, ale zapne to denní svícení a podle vyhodnocení světelného čidla to nechá svítit denní svícení, nebo potkávací světla. Spousta aut má při denním svícením zapnutá jen přední světla. Málo kdo reaguje na změnu na světelných podmínek a přepíná to na potkávací světla. Zde to auto udělá za tebe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No .. chápal bych to tak, že "automatická světla" znamená, že v poloze 0 se Ti rozsvítí denní svícení (resp. potkávačky - nevím, jak to F3 má), a při přepnutí do polohy pro světla se to přepne na běžné potkávačky.

A v tom paketu je pak navíc poloha "AUTO" ne přepínači světel, která zajistí, že po nastartování se ti rozsvítí varianta "denní svícení", a po setmění/v dešti se to automaticky přepne na potkávačky (čili včetně osvětlení přistrojovky). Polohou "AUTO" je pak podmíněna i funkce coming/leaving home.

V poloze 0 ti svítit nic nebude..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na poloze ,, 0 " ti budou svitit jen predni svetla a rucicky ( predni svetla jsou otazka jestli budes mit svetla s led nebo s vetla jen klasicke zakladni ;) ..... pak ale taky ovsem pri poloze ,,0" si po setmeni musis vsechny svetla zapnout sam na polohu potkavacich svetel.

 

 pri poloze ,, AUTO " si toto vsechno vyhodnocuje cidlo na celnim skle nahore u zrcatka, tudiz se nemusis o nic starat a nic prepinat z polohy do polohy,.... s tim je spojena i funkce coming/leaveng home = ale presne si timhle nejsem jist jak to je nejsem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...