Přejít na obsah

Fabia III


schimmer

Doporučené příspěvky

http://auto.idnes.cz/skoda-fabia-combi-0kw-/auto_testy.aspx?c=A150112_114621_auto_testy_fdv

tak vypada tedy jestli to neni kec, ze kombik muze mit Amundsen...

jen ze si tu dost lidi stezovalo, ze fabka nema klasickou navigaci ;-)

 

Stejně mi to připadá do auta této třídy jako nesmysl. A to hlavně kvůli vysoké ceně a drahým aktualizacím. To, že může ukázat pokyny na MaxiDotu tohle nevynahradí. Naopak u takové A6, která promítá info na HUD, nebo u TT, jejíž přístrojový štít vlastně na navigaci stojí, je nesmysl nepřiplatit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proc? Pokud je cena nastavena rozumne jako je treba u Rapidu, tak v tom nevidim problem. Rapidu s Amundsenem jsem videl mraky. Navigace je potreba uplne stejne ve Fabii jako v Audi A6, podle papirove mapy uz dnes moc lidi nejezdi, a komfort te vestavne je o deset trid jinde nez u prenosne.

Editováno: , autor: mike_k
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...na idnes píší: "V ceníku pro kombík tak budou třeba střešní ližiny ve dvou provedeních (stříbrném a černém), na výběr jsou různé barvy ráfků kol a další doplňky."

 

ZDE je celý článek, řeklo se, že ty stříbrné v CZ nebudou... Že by změna pro nový MR?

Editováno: , autor: technikus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak v Škode asi o dva roky, podľa článku, možno o rok a pol. Ako vravíte bola to len otázka času. Najprv amíci vo Forde, potom VW -viz Polo.

Mňa skôr zaujíma ako zákazníka skôr spoľahlivosť ako to či to je 1.0 alebo 1.2. :)

Editováno: , autor: ramrod
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele vy dva, chodíte sem trollit nebo co ?

 

Krátká Fabka rozhodně není drahá a je levnější jak soused z Nošovic ( pardon z Turecka nebo kde se i 20 skládá ) :)

 

A co se týče kombíka, co to znamená lehce přes 400 tis ? zas tak lehce to rozhodně nebylo a musel jsi tam naklikat snad skoro všechno. Já když si vezmu auto v plné výbavě bez píčovinek nepotřebných, tak se dostanu na cca 380tis a to je slušná cena za takhle vybavený auto...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlas. Chtěl bych Style s motorem 81kW s DSG, v metalíze a 16 kola Rock. Bez pro mě absolutně zbytečných pičičundiček a jsem tam cca za nějakých 370 tyček a pár drobných. V této konfiguraci je to poprvé, co u nové škodovky nepřelezu 400, dostanu automat a přitom si nepořídím mini auto. Za mě proto přijatelné!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...