Přejít na obsah

Fabia III


schimmer

Doporučené příspěvky

No já nevím, ale akce 24W6, alespoň podle toho co jsem se dočetl, udělala opak - odstranila turboefekt okolo těch 1 500 a motor táhne víc od volnoběhu než před touto akcí (čili u těch 1 500 není kopanec). Jistě že úpravou SW řídící jednotky se dá změnit dnes už téměř všechno :-).

 

zdroj: http://forum.skodahome.cz/topic/118840-servisn%C3%AD-akce-24w6-l%C3%ADn%C4%9Bj%C5%A1%C3%AD-auto/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale ty ani ne, jen jeden s Dacií tady poněkud provokuje. No a když bude dál, tak narazí. Žvanit si může ve svém tématu.

Diskusní forum je od slova diskutovat a ne přitakávat,nic tu nehaním ani nevyzdvihuji ani tedy tu dáčku i když by někteří tady třeba hleděli,nemám v ůmyslu,srdcem jsem zustal škodovkář páč 1 vuz š 110ls,2vůz š 125l.3vůz Favorit 135 glx a 4 vuz škoda fabia 1, a nyní vlastním tedy Dáčku stepway.Takže tu jako nemám co Dělat ju?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Prodloužená záruka na 5 let, do 150 000 km 12 000 Kč

 

 

Zaprvé ta cena za téměř plně vybavené auto není vůbec špatná. Zadruhé by snaha dostat se co nejvýš vypadala míň nápadaně, kdybys u záruky vybral pětiletou za 990Kč do 100 000km. Průměrný nájezd 30 000km ročně u benzinové Fabie sice možný je, ale typciký není ani náhodou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak v Škode asi o dva roky, podľa článku, možno o rok a pol. Ako vravíte bola to len otázka času. Najprv amíci vo Forde, potom VW -viz Polo.

Mňa skôr zaujíma ako zákazníka skôr spoľahlivosť ako to či to je 1.0 alebo 1.2. :)

Normální cena jako konkurence. Prostě je to VW

No to je ale už pěkná darda 400tis za škodofku,česká cena pro českého občana,a to platí v hotovosti,no na splatečky tak 600tis ni?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diskusní forum je od slova diskutovat a ne přitakávat,nic tu nehaním ani nevyzdvihuji ani tedy tu dáčku i když by někteří tady třeba hleděli,nemám v ůmyslu,srdcem jsem zustal škodovkář páč 1 vuz š 110ls,2vůz š 125l.3vůz Favorit 135 glx a 4 vuz škoda fabia 1, a nyní vlastním tedy Dáčku stepway.Takže tu jako nemám co Dělat ju?

Jistě, jenže diskutovat neznamená plácat nesmysly mimo mísu (tedy téma). A tohoto jsem si jistě nevšimnul jen já. Takže si to přeber a zařiď se podle toho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...