Přejít na obsah

Fabia III


schimmer

Doporučené příspěvky

Fajn, tak proč potom 1,2TSI EA-111 po učunění zásahu skrývanýho pod kód "akce 24W6" jede tak, jak jede - tzn. ve srovnání se stavem "před 24W6" má nástup krouťáku zřetelně posunutej až někam k těm 1500RPM, zatímco před svolávačkou tahala skoro od volnoběhu jak blázen? Neříkej mi, že posunutím regulačních charakteristik turba a změnou softu se nedá změnit - A ŽE SE NEZMĚNIL - průběh křivky krouťáku...

 

přesně, jel jsem s Fabií 1.2TSI 63kW před úpravou a po úpravě a po úpravě bylo auto znatelně línější a netáhlo tolik odspodu... Hlavně jsem to pocítil na pětku v nízkých rychlostech kdy před akcí auto mělo ještě tendenci zrychlovat, po akci už bylo nutno podřadit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě osobně ta modrá moc nebere:( Dost na tom autě splývá. To je to samé jako O3. Jak člověk dá černou, tak všechny prolisy atd vidět nejsou, bohužel. Tahle barva vůbec se teď asi ani nedává na fabie. Jezdí jen modrá RS, bílá, šedá, stříbrná, černá, prostě tutovky, kde to auto vypadá nejlépe. Jo a žlutá:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jistě, jenže diskutovat neznamená plácat nesmysly mimo mísu (tedy téma). A tohoto jsem si jistě nevšimnul jen já. Takže si to přeber a zařiď se podle toho.

Téma je Fabie 3,pokud se nemýlím,neb jsem tu psal o něčem jiném?A nebude to spíš tím že příspěvky jsou nepříjemné.Jo,a budu se striktně držet tématu,a bude to zajímavé?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tou srovnávací reklamou jsou až vysloveně trapný - nejsem zrovna extra příznivec obchodní politiky ŠA a koncernu VW už vůbec, ale pokud vím, tak v Česku je jmenovitě srovnávací reklama vysloveně zakázaná - přitom Hnojdejáři mají přímo vyslovený místní označení "váš soused z Mladé Boleslavi bude takhle maličký", což myslím plně vystihuje konkrétní označení značky - a rada pro reklamu s tím nedělá ani hovno...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

+ ještě nezapomeň na siluetu Octavie combi a slogan v reklamě ( nevím jak to přesně bylo ) : jestli vám ke štěstí stačí pouze velký kufr a škrabka...

a ještě jedna věc je zajímavá který jsem si všiml, možná je to náhoda, já mco na TV nekoukám, ale většinou, když je reklama na Fabii, je hned za tím reklama na i20... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to prostě normální reklama, jen je spíš už trapný navážení se do Škodovky. Konkurenční boj...:) Já osobně proti Hyundaii nic nemám, když se to někomu líbí, proč ne. Mě se tahle automobilka osobně svými vozy strašně rychle okouká, ani nevím proč. Prostě zaujmou ihned, ale podle mě to rychle zase odezní. Třeba to samé je Peugeot atd. Co se mi neokoukalo, tak to je Grande Punto, ideálně Abarth a jedničková Octa, ta pokud má pěkný kola a podvozek, tak se za ní rád otočím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tou srovnávací reklamou jsou až vysloveně trapný - nejsem zrovna extra příznivec obchodní politiky ŠA a koncernu VW už vůbec, ale pokud vím, tak v Česku je jmenovitě srovnávací reklama vysloveně zakázaná - přitom Hnojdejáři mají přímo vyslovený místní označení "váš soused z Mladé Boleslavi bude takhle maličký", což myslím plně vystihuje konkrétní označení značky - a rada pro reklamu s tím nedělá ani hovno...

 

Srovnavaci reklama je trosku neco jineho nez "ze soused z boleslavi je takhle malicky". :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...