Přejít na obsah

Nárazníky


Wertheim

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
B) Ahoj, tady Pája. Když se tu bavíte o těch nárazníkách. Neví někdo z vás o nějakém člověku, nebo firmě co má svářečku na plasty? Nakreslil jsem si úpravu svého nárazníku a chtěl bych ho upravit. Ale nechci žádné lamino. Jen poupravit z plastů. Nevíte?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, ale to bych si musel DO nechat udělat... Na kolik by to vyšlo i s oteviranim kufru? :p

Original vystrelovaci klice s oteviranim kufru se tady daji sehnat kolem 2 000 Kc, jinak jsem vcera videl neorigo klic (vypada skoro stejne) a ten vyjde s oteviranim kufru na 1 500 Kc.

převlek na 5.dveře míval kdysi Olin než je nechal zavařit. Ten převlek se dělá jen na krátké Fábie

a má věc, který by mě s*ala nejvíc - v pravý dolní části jsou písmeny RS, takže to není nic moc

Tak zbavit se dvou pismenek si myslim, ze by nebyl problem. A jak to presne vypada ? To se najak na ty dvere nasadi ? Neni tam potom nekde nejaka mezera ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...