Přejít na obsah

Jaká kola/pneu můžu dát na svoji Fabii


funtom

Doporučené příspěvky

jeste sem se chtel vlastne zeptat jake mas kola na te fotce?ja do ted pocital s tim ze mas ty same co sem mel ja a ted mam 16" a v tom pripade ta velikost presne sedi ;) ja mel 14" 70 na vysku

To jsou origo 15" 195/50/15

jj v tom pripade ty kola maji byt o 1,4cm v prumeru vetsi nez sem doted delal ;) takze to priblizne je tak akorat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemoh sem si pomoct,ale pridavam jeste aji ty moje,mozna to je taky tou barvou ale na mojem aute si myslim ze vypadaj lip :p tyhle spis na cernou nee <_<

Mě se to líbí.... :palec2:

jen mi chybí názory víc lidí... :unsure:

to sem rad ze se libi ;) no doufam ze lidi zacnou psat,vim jak je tezke vybrat kola,kazdy nazor se ceni ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

utčitě to zkus jinde...za optání nic nedáš.... ;)

Pokud myslíš jiný obchod s alukoly, není problém. Pokud myslíš jiné fórum, tak nevidím důvod - mám přece Fabii. :076

Tak to mě nenapadlo...samo jsem myslel jiný obchod..!!

:palec2: Psal jsem na alupneu (SMC RS), extrapneu (Ronal) a hlavně do Ronalu.

Tak uvidíme.

Oni mi to totiž jen tak bez ničeho do techničáku nepřipíšou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

utčitě to zkus jinde...za optání nic nedáš.... ;)

Pokud myslíš jiný obchod s alukoly, není problém. Pokud myslíš jiné fórum, tak nevidím důvod - mám přece Fabii. :076

Tak to mě nenapadlo...samo jsem myslel jiný obchod..!!

:palec2: Psal jsem na alupneu (SMC RS), extrapneu (Ronal) a hlavně do Ronalu.

Tak uvidíme.

Oni mi to totiž jen tak bez ničeho do techničáku nepřipíšou.

Tak pak hod info jak jsi pochodil... -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prodiskutoval sem to s kamosem a podle nej best of the best,doslova to tak rekl :D jsou nejlepsi ty Toory na druhem miste SMC a pak ty moje Drifty,podle nej se mu ale taky vic libi na svetle fabce nez na cerne ;) jinak toory snad jeste nikdo na fabce nema, bylo by to fakt neco :palec2: pokud se pletu tak me opravte

Editováno: , autor: s-talker
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a schvalne jestli poznas rozdil ;) a ptal sem se dal ktere sou nej a jsou to CMS a MAK -_-

že by snížení auta....? :) Jinak vypadájí fakt good... :palec2::)

presne tak ;) a ted uz jenom to nejhorsi, se rozhodnout -_-

a taky zápis Alu do TP... :feve:

to je fakt,ale ja to zatim neresil a na technickou vezmu stare plechace :) a jak se cajti budou ptat tak to mam kola ktere jsou rozmerove stejne s kolama z RS a kdyby se ani to nelibilo tak to mam zapsane v technicaku ale sebou ho nevozim lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a schvalne jestli poznas rozdil ;) a ptal sem se dal ktere sou nej a jsou to CMS a MAK -_-

že by snížení auta....? :) Jinak vypadájí fakt good... :palec2::)

presne tak ;) a ted uz jenom to nejhorsi, se rozhodnout -_-

a taky zápis Alu do TP... :feve:

to je fakt,ale ja to zatim neresil a na technickou vezmu stare plechace :) a jak se cajti budou ptat tak to mam kola ktere jsou rozmerove stejne s kolama z RS a kdyby se ani to nelibilo tak to mam zapsane v technicaku ale sebou ho nevozim lol

a jak to probíhalo u tebe se zápisem...?Nějaké postřehy,rady... :help: myslím že se nebude líbit ET35... :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a schvalne jestli poznas rozdil ;) a ptal sem se dal ktere sou nej a jsou to CMS a MAK -_-

že by snížení auta....? :) Jinak vypadájí fakt good... :palec2::)

presne tak ;) a ted uz jenom to nejhorsi, se rozhodnout -_-

a taky zápis Alu do TP... :feve:

to je fakt,ale ja to zatim neresil a na technickou vezmu stare plechace :) a jak se cajti budou ptat tak to mam kola ktere jsou rozmerove stejne s kolama z RS a kdyby se ani to nelibilo tak to mam zapsane v technicaku ale sebou ho nevozim lol

a jak to probíhalo u tebe se zápisem...?Nějaké postřehy,rady... :help: myslím že se nebude líbit ET35... :feve:

to sem psal jen jako fintu na cajty,zapsene je nemam,jedine co tam mam jsou kola z fabky rs,protoze moje fabka byla koupena uz jak se delaly rsa ;) zapisovat to tam zatim asi nebudu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...