Přejít na obsah

PREVODOVKA, SETRVACNIK


majo111

Doporučené příspěvky

nevie niekto poradit. vymenil som vo svojej SKODA OCTAVII 2 2.0TDi 103kW, 6 rychl.manual, dvojhmot.zotrvacnik + komplet spojku. mal som taky problem, ze pri vypnuti motora akoby cuklo s prevodovkou alebo niekde odtamadial siel ten divny zvuk. 5 z 5 mechanikou mi povedali ze je to dvojhmotak, ale bohuzial po vymene stareho za novy robi to iste. ako stary bol uz urcite zly, len preco to robi stale... ziadne znamky pocas jazdy, alebo pri starte, iba pri vypnuti s nim zatrasie, nechapem... ak sa niekto s tym stretol, prosim o radu... dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podla mna to je jedno ci LUK alebo SACHS, len som niekde cital, ze pokial menis tak musi byt komplet, nesmie byt pomiesane, ze dvojhmotak sachs a spojka luk. ja som mal napr. vo svojom aute original od vyroby LUK. a novu som dal taktiez LUK, kvoli dobre cene a mali komplet sadu aj s loziskom, pricom sachs taku sadu nema, tusim...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Mám ten istý problém vymenil som zotrvačník aj spojku a nepomohlo..inak mal som aj vadnú tú škrtiacu klapku po výmene klapky to sstichlo ale stále je to počuť.nie tak výrazne ale stále.mimochodom pokial vypnem motor so zašliapnutou spojkou motor zhasne potichu.čiže tie zvuky idú s prevodovky pravdepodobne...mám aj další problém a to s ťažším radením a cítim že to ide cez zuby....

robí mi to už asi 100 000km a dosť mi to vadí...vymenil som olej v prevodovke a nič...skúsim dať ešte zoštelovať tiahla a ak to nepomôže bude sa musieť otvoriť prevodovka a pozreť kde je zrada

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...