Přejít na obsah

Hlučnost motoru po výmněně tlumičůna OI


bembas

Doporučené příspěvky

Po výmněně tlumičů a čepů se po zatočení do leva,za jízdy, ozívá tupý zvuk motoru.Když jedu rovně nebo doprava tak to má zvuk normální.V servisu na to řekli,jo pane,ono to má najeto 200 000 km co by jste chtěl,a ať si dám rádio výc nahlas.Ten zvuk se ozívá s pod kastliku.Dík za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
r.v.98,kombi,1.9 TDI,66 kw,vrzání je slyšet,ale jsou to gumy na stabilizátoru

jj, tak to fakt netušim, to převodka asi nebude.Tomu známýmu to tam dřelo jak blázen....zkus ty silentbloky;)

eště mě napadá - sou ty čepy nové? a neprojel si nějakou velkou dírou?

Editováno: , autor: The Driver
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

servo v pohodě,ale mám se podívat na ložiska v kolech,tak na to budu muset mrknout,zdají se mi totiž v pořádku

nic ve zlym - mam najeto 100 tacu a myslel sem si že ložiska jsou OK,ale po prohlídce u bratránka v aut. servisu Škoda zjistil že sou v háji :o

no taky sem tomu nevěřil po 100.000 ale bylo to tak!!! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám najeto 205 000 km,takže by to chtělo asi vyměnit,nevím,jestli bývalí majitel vůbec někdy ložiska mněnil

tak to by už teda bylo na čase - záleží na rychlosti a způsobu jízdy jakym s tim autem jezdil původní majitel a jak jezdíš ty...? pokud máš rád rychlou jízdu tak to ložisko vyměň co nejdřív!!! jinak se ti zadře, kousne se ti kolo a je hotovo!!! (nechtěl bych v takovym autě sedět třeba při rychlosti 100km/h :(

pokud je to opravdu to ložisko, tak neotálej z výměnou! to nejni žádná sranda ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ložiska vymění na 100%,ale to hučení není od nich,je to takový tupý zvuk a dělá to i při pomalé jízdě bez plynu,už si to poslechlo více lidí,co dělají do aut,a každý na to hledí jak trubka,asi by to chtělo někoho,kdo zná okty,do autorizáku se mi moc jet nechce,ve Zlíně jsou tam totiž trotli

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ložiska vymění na 100%,ale to hučení není od nich,je to takový tupý zvuk a dělá to i při pomalé jízdě bez plynu,už si to poslechlo více lidí,co dělají do aut,a každý na to hledí jak trubka,asi by to chtělo někoho,kdo zná okty,do autorizáku se mi moc jet nechce,ve Zlíně jsou tam totiž trotli

Tak to už fakt nevim!!!Zkus někoho z místních mechniků - cosby, mahonny atd.....zkus se poptat.... :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ložiska vymění na 100%,ale to hučení není od nich,je to takový tupý zvuk a dělá to i při pomalé jízdě bez plynu,už si to poslechlo více lidí,co dělají do aut,a každý na to hledí jak trubka,asi by to chtělo někoho,kdo zná okty,do autorizáku se mi moc jet nechce,ve Zlíně jsou tam totiž trotli

Nedře ti tam brzdovej kotouč o brzdový desky?(asi blbost), nebo kolo o něco - plast, plech atd...

nebo jedině mě napadá jestli ti nedře ten železnej kryt kotouče o nějakou část - zkus to prohlídnout pořádně... :t

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...