Přejít na obsah

Nechci dx


fiser

Doporučené příspěvky

Zdarec kluci, potřeboval bych se na něco zeptat.Dá se do superba dokoupit takový ten plast na místo radia??? Takto-chci dat DX pryč a dat si tam normální klasické autorádio . Je to vůbec u superba možné?? U fabky a octavky se to jmenovalo nejak priprava na radio ale u superba nevim nevim. Ale zas sem videl spoustu superbů co tam klasicke autoradio měli.

Kdyby ste někdo věděli jestli se dělá a kde koupit byl bych moc rád. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Noo asi máš pravdu, jen bych potřeboval poradit jak to udělat,co přesně mám zhánět.

Chci místo dx dát něco v tomhle stylu -viz foto.

Ps. omlouvám se členovi fora, jehož foto jsem na ukázku použil.

post-23294-0-42676100-1338478810_thumb.j

Editováno: , autor: fiser
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vyndáš DX a koupíš šuplík , nacvakneš ho dolu a nad něj dáš 1dinové rádio ..... jeto jednoduché nemusíš nikde nic shánět jen ten šuplík,

Jo a taky počítej stím, že přijdeš o multifunkci z volantu a zhasne ti vrchní dílek na maxidotu co ukazuje např. naladěnou stanici.

Editováno: , autor: stankra6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen asi zbytečný dotaz, co máš proti DX?

Chtěl jsem ho taky měnit, ale přijít o Maxidot a ovládání na volantu nehodlám. Ted jsem našel převodník nakodovaný přímo na škodovu s dvd přehrávačem a výstupem na couvací kameru. Maxidot stále funguje, volant taky a dvd ovládáš přes DX. žádný dálkový ovladač. a cena je něco kolem 8.000 kč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ono je to takové rodinné- zděděné auto,já s tím jezdím pouze občas, ale jezdí s tím brácha a ten tam chce dat lepši muziku, Požaduje usb, a hlavně bude dávat subwofer takže vstup zesilovače.

Taky je pravdou že k tomu DX nemá měnič cd,takže je omezen jen na rádio, no a taky mu doma leží z bývalého auta moc hezký pioneer http://www.autohifi-jean.cz/autoradia-s-usb-bluetooth-brpioneer-mvh8200bt-p-2131.html

Jenom se mě ale nedaří na internetu najít ten šuplík :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...