Přejít na obsah

Moravskoslezský kraj - Co takhle uspořádat nějaký sraz?


Kjuba

Doporučené příspěvky

Hoši, ani nevíte jak mě sere, že u nás se takováhle parta jen tak nesejde, tady je to samej blb :/

 

Libore, to mi povídej, proto jezdím do Ovy, v Olomouci je to stejné  :kol-32:

 

EDIT: Jozzi ještěrkou, já vezmu Golfa  :kol-28:

Editováno: , autor: Galvi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nápad dobrej, jen bych klidně mezi FII nechal postavit i Roomstery, když jsou to s FII sourozenci  :kol-28:

 

Viděl bych to tak, že zleva Octavie 1, 2, 3, Rapidy, F3, F2/Roo, F1. Řazení Face/před Face je taky dobrý nápad, ale to by chtělo se tam nejdříve všichni sjet a až pak zaparkovat dle pořadí. Případně i udělat nějaký čtvrt kruh a podobně, ať to na fotce vypadá líp..  :) Parkoviště na takové pokusy je dost velké a fantazii se meze nekladou :kol-28:  Jen by to chtělo už i někoho šikovného s pořádným foťákem... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak za Octavie Karlos, pak jezdí někdy Ivo Tdi, ptal se tady i Weithfisto... Zas tak málo jich nebude, pokud kluci dorazí. A třeba tam bude zase stát zaparkovaná ta O3, tak si ji přibereme a zaparkujeme kolem  :kol-28:

No jo samochvála smrdí, ale nápad dobry, ještě aby si tam byl první a organizoval to  :D, já určitě zase někde zabloudím  :kol-32:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No poprvé jsem taky jel špatně :D ale to bylo pomalostí navigace :D ale tu už nepotřebuju :D Jozzi říkal že tam bude volat :):D Ale jestli nás tam bude fakt tolik tak tam přijedu o dost dřív :D

 

Pro zdejší co nejsou nebo nečetli na fb---->měla by přijet ještě na sraz kámoška s F2 před fl (takže další do řady :D ) a její kámoš s Octou :)

Tak uvidíme :)

Každopádně se už těším ;)

 

EDIT: ano ano,Galvi rád a pěkně nadává :D

 

EDIT 2: za mě na 100% :)

Editováno: , autor: Ondra16V
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...