Přejít na obsah

Prosba o půjčení


sparco

Doporučené příspěvky

Zdravim vsechny, nenasla by se dobra duse, ktera by mi na tyden pujcila pricniky na kratkou fabii? Samozrejme ne zadarmo ;) . Kladno, Rakovnik, Louny, Praha...

Diky predem -_-

Myslíš jako ty, co se uchytí na hagusy?P ředpokládám,že jsou jedny a ty samý jak na krátkou tak na dlouhou fábku, takže já jedny volný mám. Myslím, že je to HAKR či co... Byly by k mání v Praze

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se ti trosku primotam do tematu, mel bych dve otazky. 1) Jestli je nekdo z vychodu - Trutnov, HK a byl by mi ochoten pricniky na hatchbacka na posledni tyden v srpnu pujcit -_-

A duha otazka pro ty co je mate, co jsem takhle par fabii v okoli zahledl tak je tam vozi celorocne ani je podle me nesundavaji, je to velka pakarna to ja nevim na kazdy vikend nahodit na auto a zase sundat, poskozuji se nejak ty drzaky ve strese? Kdybych je kupoval, rozhodne bych je nevozil na aute na prazdno...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam pricniky THULE a puvodne koupene na Fabku, pasuji i na O1, coz je super, pac mame dve doma.... mame jak drzaky na kola, tak i na lyze, oboje THULE

sundat a nandat je to v pohode a je to na chvilku.... jen musim vzdy upravovat rozchod z Fabie (chiquita) na octavii (banán) a to uz na chvili prace je

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...