Přejít na obsah

Koupě Octavie II


Lancelot

Doporučené příspěvky

tak vis jak,prodejce si urcuje cenu,samo ze z fotky nic nepoznas atd,jestli je to tak jak pise tak dle me je realnych 260-270 tis,je jich malo a ten kdo chce tento motor tak jich moc na vyber neni no tak si musi priplatit za pekny kousek,  treba tu je trojka  http://auto.bazos.cz/inzerat/59176128/Skoda-Octavia-III-14-TSi-103-KW1MAJCZ.php a verim ze na 315 se dostanes

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, chtěl bych si pořídit Octavii II 1.6 TDI CR 77KW. Měl by to být ročník 2010-2012. Můžu vás poprosit o vaše zkušenosti s tímto motorem v tomto autě? Byl bych vám moc vděčný. Není to zrovna malá investice peněz a rád bych věděl reálné zkušenosti majitelů tohoto motoru. Jinak auto by mělo sloužit na častější trasy cca. 12 km. Je to cesta do práce kterou často přítelkyně jezdí. Chtěl bych se zeptat zda to není na diesel málo? Bohužel bych rád uvažoval o nějakém TSI ale vzhledem ke spolehlivosti bych raději TDI konkrétně tedy 1.6 TDI 77kw. Jinak auto bude mít roční nájezd cca. 15 000 - 20 000 km. Uvažova jsem   i o 2,0 TDI CR 103 KW ale toho se obávám o trošku víc. Předem vám všem děkuji za reakce.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neviem čo je na takej napríklad 1,2TSI nespoľahlivé ale budiš ... Osobne si myslím že to je na 1,6 krátka trasa , spotrebu to nebude mať nijak extra dobrú a celkove to auto trpí . Čo sa týka spoľahlivosti tak na 1,6 ťa strašia vstreky , čerpadlo vstrekovacie , vodné čerpadlo , EGR , to sú najčastejšie a najdrahšie závady toho motora ... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím chlapy

 

nechci aby to vyznělo nějak divně ale přesto to tak napíši.

 

Konečně jsem po dlouhém šetření peněz našetřil dost doufám na můj sen OII.

 

Chci se optat zkušených zda je reálné koupit OII 1.9Tdi nejlépe Combi a dalších více nejlépe ale to asi nebude, do mích 160000Kč??

 

Popřípadě máte třeba někdo něco na prodej??

 

Moc díky za komenty všeho typu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím chlapy

 

nechci aby to vyznělo nějak divně ale přesto to tak napíši.

 

Konečně jsem po dlouhém šetření peněz našetřil dost doufám na můj sen OII.

 

Chci se optat zkušených zda je reálné koupit OII 1.9Tdi nejlépe Combi a dalších více nejlépe ale to asi nebude, do mích 160000Kč??

 

Popřípadě máte třeba někdo něco na prodej??

 

Moc díky za komenty všeho typu...

koupit se dá i za 90 tisíc, záleží, jak moc od toho očekáváš...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže 1.6 TDI myslite že ne? Nevim jak je na tom 1.4 TSI v tom ročniku 2011 až 2012...u 1.2 TSI sem si s rozvodama užil dost..

Myslim ze kdybys koupil TSI rv 2012 - 2013 tak bys nemel mit zadny problemy. Osobne mam 1.2 tsi 2012 najeto 50k km a zadnej zvuk ani problem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a co tu tedy chceš slyšet? kup si tu 1,6TDi, jeden vstřikovač stojí 11t, egr 10t, pumpa a rozvod taky 10t apod. Nemysli si, že je to nějaká výhra a to ještě nepočítám víko ventilů, turbo a DPF za 40. Takových koumáků je na fóru spousta, chtějí radu, ale budou si stát pořád za svým. Suriho poslechni, ten řešil víc aut než ty jsi vůbec viděl projet (s nadsázkou řečeno)  :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

za 200 toho moc nekoupíš (solidní nájezd x rok x výbava).. Hlavně ať o tom autě víš hodně, žádnou dovezeninu, ale auto s pravidelnou servisní historií a děj se vůle boží. Počítej tak kolem 200 vstřiky a 200 - 250 DPF, podle toho, jestli s tím jezdil taky jak ty kolem komína, nebo jezdilo auto po dálnicích

 

spíš by mě zajímalo, jaké zkušenosti máš s tím TSI, že sis užil dost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...