Přejít na obsah

Ztráta výkonu a zvýšení spotřeby 96kw


Gumak.Ln

Doporučené příspěvky

Ahoj mám problém s poklesem výkonu a se zvýšenou spotřebou. Začal jsem pozorovat, že při přidání plynu auto tolik netáhne a v kabině je slyšet proudící vzduch ale jen při přidávání plynu. Nevíte čím by to mohlo být? Auto si začalo brát i víc nafty a to zhruba o 3-4litry na 100km. Mám 1.9Tdi 96kw rv.2002 Díky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

samozdřejmě musím udělat diagnostiku, ale k té se dostanu až za dva dny, tak jsem se zatím chtěl zeptat tady na fóru jestli někdo neví co by to mohlo být. Myslím, že turbo je ok. Ten vítr v kabině si myslím, že není typický pro poruchu turba.

Editováno: , autor: žralok
Citace předchozího příspěvku.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak problém byl v tom, že hadice co vede k turbu byla protrhlá jednalo se o tento díl 3B0 145 826G takže jsem si nakonec docela ulevil :) Teď jen sehnat někde tuto hadici. Nevíte o někom? Jsem z ústeckého kraje, Louny ale myslím, že by se dalo někam dojet :) Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...