Jump to content

Motor 1.9 TDI

196 topics in this forum

1. Chip tuning 1,9 TDI 96 kw 1 2 3 4 10

• 244 replies
    • 67,225 views
  2. Rozvody 1 2 3 4

• 75 replies
    • 20,265 views
    • 28 replies
    • 21,823 views
  3. Nastavenie rozvodov

• 14 replies
    • 5,377 views
    • 35 replies
    • 22,138 views
    • 0 replies
    • 381 views
    • 3 replies
    • 793 views
    • 0 replies
    • 419 views
    • 15 replies
    • 3,307 views
    • 0 replies
    • 390 views
  4. cuká motor

• 22 replies
    • 2,113 views
  5. vstřiky?

• 4 replies
    • 754 views
    • 1 reply
    • 558 views
    • 2 replies
    • 823 views
  6. Únik oleje

• 0 replies
    • 461 views
  7. Nestartuje, cvakne starter

• 4 replies
    • 1,542 views
    • 18 replies
    • 14,917 views
  8. Zaslepení EGR ventilu 1 2 3

• 57 replies
    • 91,507 views
  9. Spojka 1 2 3 4

• 82 replies
    • 9,614 views
  10. termostat ? 1 2

• 43 replies
    • 21,924 views
    • 4 replies
    • 1,007 views
    • 6 replies
    • 1,024 views
    • 6 replies
    • 1,867 views
    • 4 replies
    • 1,358 views
  11. 96kW bez vykonu

• 6 replies
    • 1,966 views

• Aktuální příspěvky

• taky jsem jeste nejel v uplne tme, ale prijde mi ze mozna co jsem docetl ze na dalnici se prizvednou kousek, a corner fuknci je mysleno ze se rozviti diody jak jsou vedle cocky v hlavnim svetlometu ? protoze aktivovat na corner funkci mlhovky nema smysl to jsou takove bludicky...
    • Ahojte chcel by som vediet vas nazor ohladne pACC funkcie. Nakolko to nieje take jednoduche nakodovat beznym clovekom ako zistujem a na internete toho vela nieje. Zaujimalo by ma co si myslite o tom ak sa to riesilo v autorizovanom servise? Kedze je to pravdepodobne spojene so SWAP funkciou ak by som siel do skodovky pozerali by na mna akoby to bolo nieco nezakonne alebo by to vedli odkomunikovat pripadne zabezpecit.? Zaujimalo by ma ci s tym nema niekto skusenost v skode pripadne co si o tom myslite.?
    • Ahoj všem, jak jsem pochopil z komunikace, tak Line assistant při kamaře a systému čtení značek lze dokodovat. Mám vozidlo Superba L&K 140 KW 1/2016 avšak bez adaptivního temtomatu - co obnáší přestavba? Vyměna radaru, ovládání pod volantem a dokodování?? Vozidlo má Front assist....   Díky za reakci....
    • Ja som to vyriesil tak ze som si vyrobil nieco take ako tento klip  A este som to stlacil dotiahnutim kovovej eska pasky. Trochu to ma efekt, uz to nieje az take hlucne po starte. Ako dlho to vydrzi to vsak neviem. Ja mam obavi ze to postupne bude mat takyto nepodareny zvuk aj pri beznej jazde. Auto mam este 1 rok v zaruke ale dost o tom pochybujem aby to do vtedy vyriesili kedze pri 1,4 tsi to uz r2016 malo podobny zvuk a dodnes nieje na to ziaden postup ako to opravit. A aj po vymene tejto casti to postupne zacne robit znova
    • Řeším to tak, že když nemám nikoho kdo by mi normálně poskytl schéma, když má k němu přístup a kvůli jednomu schématu se registrovat a platit poplatek do Ervinu nehodlám, tak si třeba na Sauto, nebo někde jinde najdu VIN auta, které má tažné, nebo to co potřebuji z výroby (jednoduše řečeno), zajdu do ŠA kde jezdím na servis, požádám technika, aby mi podle toho vin našel a vyjel schéma, které potřebuji. Nikdy se mi zatím nestalo, že by mi to neudělal, pravdou je, že tam nechodím s denní či týdenní pravidelnosti, ale občas potřebuji a ani to není žádný můj známy.   
  • Create New...