Přejít na obsah

Kloub poloosy vnitřní


nexuz52

Doporučené příspěvky

Rozletel se mi pri jizde kloub na poloose na strane u ridice, nemyslim ten vnejsi (u kola) ale vnitrni (u prevodovky). Mam motor 2.8 AMX (r.v. 2003), resim kde nejlacinejc a jakej sehnat. Hlavni dotaz co mam - je u vsech jednickovejch Supu stejnej kloub (akorat jina delka poloosy) nebo kazda motorizace ma jinej?

Dekuju moc za odpoved.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poloosy jsou všechny supy stejně dlouhé. Délka je 602 mm, počet drážek 38, a průměr kloubu je 130mm.

Starline cca 3.000,-Kč

repas SOREA cca 5.000,-Kč

SPIDAN cca 7.500,-Kč

Za sebe můžu říct, že nic jiného než SPIDAN bych nekoupil. Jednou jsem koupil Starline a vydržel mi 2 měsíce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Dekuji moc za odpovedi a omlouvam se za pozdni reakci. Mel sem ted s autem hodne problemu dokupy, tak ani nevim, skoro sem si jistej ze nic tomu nenasvedcovalo. Poznal jsem to tak 300 metru predem, kdyz se ozvalo cinknuti (vylitl z toho nejakej sroub asi) a po tech 300m rana jak svine a cely se to rozlitlo.

Editováno: , autor: nexuz52
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Ahoj lidi. Už potřetí, konkrétně podruhé na pravé straně sem měnil asi po dvou letech manžetu na poloose. Tím se chci zeptat jakou životnost máte vy? Roční nájezd 10tkm. Originál manžeta. Jinak ještě sem si všiml, že manžeta je až nezvykle krátká oproti jiným autům od škodovky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

včera při výměně oleje jsem si všiml, že mám na pravé straně roztrhlou manžetu, ... trochu rozhazená vazelina.. mam vymenit celý kloub, nebo starý vyčistit a dát novou manžetu? novy kloub 1200kc.. takze nic hroznyho.. co myslíte? rozebiral jste to nekdo? nejake zkusenosti? .. dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...