Přejít na obsah

Čekání na Rapida - koupě nového vozu


manfroto

Doporučené příspěvky

neznám moc firem co si nevemou zálohu od zákazníků na zboží o několika set tisících... :kol-47:pokud je zákazník pod smlouvou že odebírá pravidelně nějaké zboží,moc

firem si nelajzne vyrábět někomu drahé výrobky bez zálohy... :kol-31:  asi žiješ v perfektním světě..závidím...

Nikdo tě nenutí škodovku kupovat. Když ti nevyhovují podmínky prodeje,tak se můžeš obrátit na konkurenci - buď jiného dealera,nebo i jinou značku.

Editováno: , autor: Pawouk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

manfroto: Zase plácáš nesmysli.. Řekl bych to asi tak, že záleží na domluvě s prodejcem. Já si taky objednal auto kolem 20.března, neplatil jsem žádnou zálohu a domluvili jsme se že by jsem chtěl odjet kolem 20. června (nabízel mi kratší dodací termín). A v pátek mi volal že už ho má na salóně.. Takže opravdu záleží na prodejcích.. A s tou dodací lhůtou jsi to trochu přehnal.. Sice to vypadá že už je podzim, ale je stále jaro. :-) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

milichky: 1)nikdo nemluví o tomto roce  2)na dodacích lhůtách není ani tak podepsaný prodejce jako výrobce..  3) záloha je na domluvě a já ji chtěl zaplatit,páč jsem to s autem myslel vážně..já když někomu něco vyrábím,beru si zálohu aspoň na část materiálu...tak tady neplácej nesmysli pro příště..

Editováno: , autor: manfroto
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já teda nevím proč se bavíš o něčem co bylo v minulosti a porovnáváš to se současností.. To je jako kdyby jsi porovnával dopravu české pošty z roku 2008 a dopravu z letošního roku. Je jasné že dříve byli čekací lhůty delší.. A přesně jak tady  psal už Pawouk, jestli se ti to nelíbí,  tak můžeš hledat u konkurence..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ještě jedna citace od FiIip.666:

 

Termín objednání - 24.4. (17. týden 2013)

Termín výroby - 24.5. (21. týden)

Termín dodání - 30.5. (22. týden)

 

Původně nám říkali termín výroby 24. týden, ale při koupi nám slíbili do konce května a jelikož jsme urgovali a vyhrožovali odstoupením, tak to posunuli na 21. týden a vše se stihlo. Takže jsme čekali pouze měsíc a 6 dní! Nejspíš je to dané tím, že měli naplánováno asi 70 aut do výroby, ale stihli jsme ještě termín, do kdy jsme mohli upravit výbavu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nikdo nepíše o minulosti v řádech let..já píšu o zkušenostech starých méně než rok..tak se prober a nepřevracej..

 

Angel@devil: jakou jsi měl čekačku a kolik tě stál rapid? :kol-47:

                
            
                
            

            


                

    
    

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...když na začátku jara objednám auto a čekám do konce podzimu..

 

 

milichky: 1)nikdo nemluví o tomto roce...

 

 

nikdo nepíše o minulosti v řádech let..já píšu o zkušenostech starých méně než rok..tak se prober a nepřevracej..

                

O jakém roce to tedy píšeš? Napřed si přečti,co tady blábolíš,než někoho napadneš. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...