Přejít na obsah

Čekání na Rapida - koupě nového vozu


manfroto

Doporučené příspěvky

u prodejce se platí vetsinou zaloha na objednani (je to pro to ze kdyby sis to pak rozmyslel tak on to bude muset prodat levnej jako skladovku no)....nicmene bejva to do 10%....ja jelikoz jsem tam kupoval uz druhy auto jsem neplatil uz zadnou (ale pri prvnim ano)..... no a pak je to tak ze ti prodejce posle fakturu a ty mu posles na ucet penize (ten zbytek) a az mu prijdou tak si jdes pro auto kde dostanes i VTP.

a jak pise bojler pojistku si udelas predem na vinko (prodejce ti sdeli predem VIN).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky me to napadlo, a to udelaj kde? _Bez záruky :)

Pokud zásuvku dignostiky dobře vycvakneš, dáš ji bokem, místo ní dej mrtvou tedy nezapojenou koncovku zásuvky, tak pak ji můžeš kdykoliv zacvaknout do úchytů zpět a záruku neztratíš. Hlavní je, že auto bude stát na svém místě :-D tedy pokud ho neodtáhnou :-D taky můžeš odpojit i jeden kablík, ale to už zasahuješ do zásuvky a asi by se ti špatně vracelo zpět.. Možností je hodně a záleží jen na tobě, pro jaký způsob se rozhodneš. Přes diagnostiku se kradou škodovky nejčastěji!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stalker: Platit muzes jak chces, ale s kufrikem plnym hotovosti tam asi chodi malokdo a 99.9% plati na ucet. Navic je myslim v CR limit na platbu v hotovosti 350000, do cehoz se ale vetsina Rapidu vejde. Auto si muzes kompletne pojistit jeste predtim nez ti ho vubec daji. Pojistovne staci bohate kopie technicaku, auto videt nepotrebuji a ani RZ znat netreba. Ani neni nutne to sjednavat primo v tom autosalonu, byt treba tam, kde jsem kupoval ja mi nabidli u CP 50% slevu, coz je jinak docela dost tezke ziskat.

Editováno: , autor: mike_k
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stalker: Platit muzes jak chces, ale s kufrikem plnym hotovosti tam asi chodi malokdo a 99.9% plati na ucet. Navic je myslim v CR limit na platbu v hotovosti 350000, do cehoz se ale vetsina Rapidu vejde. Auto si muzes kompletne pojistit jeste predtim nez ti ho vubec daji. Pojistovne staci bohate kopie technicaku, auto videt nepotrebuji a ani RZ znat netreba. Ani neni nutne to sjednavat primo v tom autosalonu, byt treba tam, kde jsem kupoval ja mi nabidli u CP 50% slevu, coz je jinak docela dost tezke ziskat.

Solidní a proklientský prodejce nikomu nevnucuje(jako třeba trapasáci v bazarech, co se třesou jak hromádka sulcu až ti něco nechají podepsat a tupci nemají potuchy ani kam a co kolikrát a za jakých prasá.kých podmínek pojistí) nikomu kde a co má udělat a přesně jak píšeš. Pojistku uděláš na "čeká na značky" a přicupytáš od své oblíbené, či co, pojišťovny a po přihlášení na zelenou kartu s VINkem jen provedeš změnu "oprava značky po přihlášení".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

souhlas s ROGEREREM ;)

 

 My zalohu taktez skladaly,......... Ford Transit Custom ...... cekacka necele 3 mesice, pristi tyden udajne predani ;) uz se tesim az si vyzkousim ty blbosti co to vsechno ma ;)

S pojistenim se uz bylo v pojistovne a mrskalo se to na VINko ;)

Editováno: , autor: Lukason
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

manfroto: Pokud chceš čekat i na FIII tak ta má být představena na podzim 2014 což je skoro za rok a půl. Takže Lukason má pravdu. Proč si auto neobjednáš už teď? Co ti v tom brání? Pořád tady medituješ na čekací dobou, ale myslím že je lepší objednat teď a počkat 3 měsíce než objednat za rok a čekat další 2. A nebo pro tebe možná ideální varianta - proč nevezmeš nějakou skladovku? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...