Přejít na obsah

Minisraz Yetíků Prostějov 18.11.2012


Tygrik

Doporučené příspěvky

Jak jistě už všichni ví, tygr je zvíře, které si na pohovku nepotrpí, vyválí se prakticky kdekoliv a je celkem jedno, je-li listopad nebo leden. Takže Tygříku, já nevidím rozdíl. To k příspěvku #139.

V předcházející dvojfoto vidím jen jeden rozdíl - nové/staré letadlo.

Pavel zdraví Pavla i toho Pavla, co se na sraz nedostavil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tygříku, nedělej drahoty, i Tygřice potřebuje vyvést do společnosti fešných chlapců, nedrž jí stále doma pod zámkem. Opraš mozkové závity ( prý pomáhá bouchnutí hlavou o zeď :wallbash: ) a založ další téma s pozvánkou na sraz. Uvědom si, kolik toho musíme probrat. Jen namátkou zmíním:

- Traktor na vytahování zapadlých Yetíků

- Těsnění přední kapoty a špinění motoru

- Kryt přední masky ( horní i dolní )

- Pít čí nepít

- Válení po zemi

- Zatmavení skel a růst salátu

- Plumlovská zatáčka cca 110 a víc

- Pokud napadne sníh – zkouška terénních vlastností a další a další body na které si momentálně nemohu vzpomenout.

Já už chystám kryt přední masky vzor 2013, záchranná lopata dostala nový nátěr, sněhové řetězy jsem si odzkoušel nasadit, pytel písku je připraven, švestky a jablka dostaly kapalnou podobu, o Plumlovské zatáčce prý mluvím už i ze snu a na první sníh, na to bílé svinstvo na silnici, se snad i těším.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Artigasi, ano ano. To vše musíme probrat. Kromě jedné věci, v té mám jasno: Přece PÍT!!! :kol-99: Bouchání hlavou do čehokoli mě přece baví! :kol-25: Takže sraz bude. Co se týká zatáčky, stejně ji rychleji než Mike neprojedeš. Mimochodem, kamarád mi prozradil, že v Octavii 4x4 ji běžně projíždí stovkou. Njn mládí... :scooter:

Editováno: , autor: Tygrik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dokonce jsi ji projel tam i zpět, ale maximálně tak 70. Cesta kolem zelené přehrady... ;) Kdyby s tím nezačal Kong... :smich: No a Artigas se má na co těšit. Pokud napadne to bílé svinstvo... Ach ty vzpomínky! Segra v té zatáčce hezky na jednoho silvestra posadila do příkopy své auti... No ale to jsme byli ještě mladí! Takže ta zatáčka má pro mě i jistý,řekl bych, citový náboj... kol108

Editováno: , autor: Tygrik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...