Přejít na obsah

1.3MPi nedrží voľnobeh,ide zdochnúť, sám si pridá


pato1117

Doporučené příspěvky

Nazdarte mám menší problém je to felina 1.3MPi r.v.97 naj. vraj 110tis.

Teraz pred týždňom mi začala haprovať felda na voľnobehu ide zdochnúť, potom si sama pridá na klapke ....par krát sa stalo že aj zdochla a už sa mi 2krát stalo že aj za jazdy to hodilo proste vynechalo, ja som si myslel že prerazilo palivový filter vymenil som ale bez úspechu, vymenil som teplotné čidlo a sviečky bez úspechu, obávam sa toho či už neklaklo pal. čerpadlo, že nemá dostatočný tlak a prerušuje prívod paliva. A ešte sa chcem spýtať koľko vám pred štartom ťahá čerpadlo, respek. ako dlho mne asi tak 4-5sek. cca. na g3 1.6B je to asi 1-2sek.

pridávam aj video diky za odpovede

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak s někým kdo má kabel, stáhnout na stránkách Motordiag tento program http://www.motordiag.cz/msm/index.php a pak se uvidí. Nelekat se, možná pak bude volnoběh chvíli nižší, ale časem jak si to najede nové adaptační hodnoty, tak se volnoběh zase zvýší, nicméně houpání volnoběhu, nebo špatné vracení otáček do volnoběhu by to mělo pořešit

btw: při odpovědi na předchozí příspěvek nepoužívej odpověď s citací

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

a dělal jsi s tim před tim něco? připoj to na vag jestli ti to bude vypisovat nějakou závadu, určitě tam nějakou budeš mít :) muže to taky dělat čerpadlo v nádrži, jestli tam němáš v nádrži bordel a všechen ne nalepenej na sejtku na čerpadle. Podival bych se spíš na to...:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...