Přejít na obsah

skusenosti s ceramizer


Doporučené příspěvky

Ospevovat to moze kolko len chce. Uz boli ini borci, co tvrdili, ze po aplikovani jejich pripravku motor stichne a ze prezije aj bez oleja, boli tu tabletky, co znizovali spotrebu o polovicu, boli tu magnety, bolo tu...

Papier toho znesie...

Staci do popisu zahrnut slova ako NASA technologia, nanotechnologia a podobne vyrazy a ono sa uz niekto "chyti"...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ahoj, já mám zkušenost s přípravkem XERAMIC (snad je to přesně napsané, už je to déle), měl jsem VW Golf IV 1.6 74kw, na doporučení kámoše (né reklamy) jsem to tam nalil - dělal mi to známej, motor ohřát na provozní teplotu, potom odpustit to množství oleje který nahradil ten XERAMIC a znovu projet. Opravdu (nemám sebenší důvod si vymejšlet) ten motor ztichl a klesla spotřeba oleje, auto mělo najeto 200 000km. Že by to jelo nějak lépe, to jsem nepozoroval. Řekl bych, že u starého motoru se to pozná, do nového nebo zánovního těžko říct

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zaklad je do motora liat iba to co tam patri cize olej a menit ho castejsie ako je predpisane a longlife zabudni a budes mat pokoj.Tieto sracky som uz skusal aj ja a ono sice stichne na chvilu a nic sa ti nestane mozno ani po 20000km ale mozno po 50000km a ten motor pojde do sraciek!!Ci je to xeramic alebo cokolvek ine!!A ak Ti auto zerie olej mozes mat zapecene piestne kruzky treba ich vycistit alebo mas proste vyhonene kruzky ,chytene turbo atd.ale urcite to neopravis sajrajtom co sa leje do oleja ale zhodit a vycistit ,opravit fyzicky alebo kupit ine auto!!Ziadny zazracny sajrat neexistuje.Tie preplachovace ano funguju ale ako som pisal je to iba otazka casu..Ja uz by som to do auta nikdy nelial!!!Ak mas rad svoje auto men olej castejsie a ak mas nieco pokazene treba to opravit a nie lait do motora co tam nepatri a cakat ze sa to same opravy!S olejmi mam dlhorocne skusenosti a atak isto aj stymito srackami a venujem sa tejto teme naozaj dlho a do podrobna!!Nelej tam nic!!

PS:Predavajuci Ti bude ospevovat vsetko a nikdy mu nedokazes ze Ti lahol motor kvoli tomu pripravku co si tam nalial a aj keby si to chcel dokazovat tak sa nedoplatis na skuskach atd a presne toto vyrobcovia takychto sraciek zneuzivaju nakolko su si toho plne vedomi.Nehovorim prisady do nafty a benzinu funguju ak vies co kupit ale do oleja nic!!Iba olej !!

Editováno: , autor: Fabia353ZR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...