Přejít na obsah

19ky a sportovni podvozek.....


adamito

Doporučené příspěvky

Čágo chlapy, chtěl bych na svojí OII koupit 19ky a i sportovní podvozek ale vubec nevím presný rozměr aby mi to pasovalo a nikde nedřelo hlavně a když tam budu mít 19ky o kolik jí mužu posadit popřípadě co je lepší koupit dříve jestli kola nebo podvozek....? Byl bych rad kdyby jste mi sem i hodili foto pro inspiraci... jaké ET, jakou šíři atd.... nemám s tím u OII zkušenost. předem děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám teď nové 8.5J x 18 ET45 + 225/45 R18 gumu, zatím na seriovém podvozku a menší ET už by byl asi problém, vzadu je to trošku víc utopené než vepředu, vepředu je to tak akorát s blatníkem. Během měsíce plánuji pružiny od Eibach -2cm, doufám, že to nebude nikde drhnout při propružení. Jinak to nikde nedře.

 

post-80346-0-45065200-1363509199_thumb.j

Editováno: , autor: aXerrr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To vyzkoušeno ještě nemám, ale koukal sem na oktu jednoho zdejšího člena, má sice předface, ale to bude stejné, a má taky Eibachy a stejné kola a má dokonce vzadu ještě 2cm podložky;) Jinak dle toho jak to vypadá, by to nemělo dřít, je tam dost místa ještě k podběhu

Editováno: , autor: aXerrr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Mám teď nové 8.5J x 18 ET45 + 225/45 R18 gumu, zatím na seriovém podvozku a menší ET už by byl asi problém, vzadu je to trošku víc utopené než vepředu, vepředu je to tak akorát s blatníkem. Během měsíce plánuji pružiny od Eibach -2cm, doufám, že to nebude nikde drhnout při propružení. Jinak to nikde nedře.

 

attachicon.gifDSC00195.JPG

Pneu tam mas 225/40 R18, nie?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Čágo chlapy, chtěl bych na svojí OII koupit 19ky a i sportovní podvozek ale vubec nevím presný rozměr aby mi to pasovalo a nikde nedřelo hlavně a když tam budu mít 19ky o kolik jí mužu posadit popřípadě co je lepší koupit dříve jestli kola nebo podvozek....? Byl bych rad kdyby jste mi sem i hodili foto pro inspiraci... jaké ET, jakou šíři atd.... nemám s tím u OII zkušenost. předem děkuji

 

Kup si nejdřív podvozek a kola zkus. Nicméně když dodržíš ET a rozměr gumy tak by nic dřít nemělo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...