Přejít na obsah

Octavia III RS / RS 230 / RS 245 / RS 4x4


PTiCA

Doporučené příspěvky

JJ, mozem potvrdit, ta matne siva RS je potiahnuta foliou. Cize preto nema zadne napisy.

A davat dole napisy sa urcite nemusite bat - ja som dal dole z mojej Octavie po 3 rokoch bez akychkolvek znamok, ze tam niekedy nieco bolo. A auto parkuje vonku na slnku...

Jako nic proti úpravám a vylepšování auta, ...ale dělat kopie, to jsme jako někde v Asii....

A co potom povies na paket S-line od Audi? To je vlastne tiez len pre socky, ktore sa tvaria, ze maju vysokovykonne S modely...

Editováno: , autor: Cjoctavian
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A nejsou to kopie, děje se to takhle dlouho, ať už na Fabie RS pakety, nebo na Oktávky nárazníky z RS, sedačky.. Dělá se to běžně, koneckonců proč ne? :)

Ano je pak úsměvné když někdo jede po ulici, myslí si jak tomu dává a pod kapotou má 47kw HTP :) ale nárazníky a vzhled z venku přesně jako RS :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ, mozem potvrdit, ta matne siva RS je potiahnuta foliou. Cize preto nema zadne napisy.

A davat dole napisy sa urcite nemusite bat - ja som dal dole z mojej Octavie po 3 rokoch bez akychkolvek znamok, ze tam niekedy nieco bolo. A auto parkuje vonku na slnku...

A co potom povies na paket S-line od Audi? To je vlastne tiez len pre socky, ktore sa tvaria, ze maju vysokovykonne S modely...

 

 nebo 3Mpaket od BMW, že ano

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co potom povies na paket S-line od Audi? To je vlastne tiez len pre socky, ktore sa tvaria, ze maju vysokovykonne S modely...

 

Casto to dopada tak, ze dobastlene auto stoji vic, nez kdyby si koupil skutecnou RS. Pokud vyloucime ukradene xenony, Bolera, Columby atd. atd. Priklad s Audi myslim neni uplne spravny, protoze jestli se nepletu, rec byla o dodatecne dobastlenych dilech a ja tady treba rozlisuju dve varianty - bastleni zajmove (libi se to nekomu, chce se odlisit, ..) a bastleni "aby to vypadalo". Nejtezsi verzi druhe varianty je lepeni stitku s cervenymi pismenky na zakladni motory..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Dík za info, když jsem objednával RS tak jeste v konfiguratoru prave byla moznost na vyber 19'' kola a to bylo 29.7 tak doufám že tam jeste nejake mely skladem a auto se me vyrobi. S prodejcem jsem se domluvil ze pockame jeste do konce rijna a kdyz nic tak se to prehodi na ty 18''

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo to je překlep jako vyšitý... :kol-31:  Jinak článek dobrý... akorát nevím, proč tam dali to měření TSI, myslím ten graf.... změřit jim to nešlo, což je zajímavá informace a u toho to mohlo skončit. Údaje v garfu jsou akorát matoucí.... , jinak měření na zkušebně už provedli i jiné firmy a šlo jim to, takže je otázka jak to funguje....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem bral na soukromo a sleva 13%. Pravda, bylo to na zamestnanecky benefit pro firmu u Autonova Brno, ale co jsem si tehdy zjistoval, tak v Horackym autodruzstvu ve Velkym Mezirici by ses na to mohl dostat teoreticky taky, jako zivnostnik s jeste vetsi pravdepodobnosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

15% je nesmysl. 10% pro fyzické osoby a 12% na IČO je max. Nikde nedají více. Pokud někdo dá pro fyzické osoby 11%, pak už dávají auto v podstatě za čárku. Něco jiného jsou speciální akce ŠA pro firmy, co odebírají hromadně. Tam potom ŠA dá prodejcům auta se slevou a ti pak můžou jít s cenou ještě níž.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja dostal jako fyzicka osoba slevu 13% jako zamestnanecky benefit, protoze firma nechava servisovat kompletni vozovy park u Autonovy. Auta jsou ale jinak brany tusim na operativni leasing od Arvalu.

Zkousel jsem vyhandlovat stejnou slevu i u dealera v miste bydliste. Udelali me nabidku s 5% (a mysleli si, co mi nedavaji) a ja rekl, ze chci 13%. Koukali na me, jako kdybych spadl na hlavu. Jsem jim vysvetlil, jak jsem dosel na 13% a dealer mi rekl, ze kdyz jim dolozim nabidku od Autonovy, ze pujde za sefem a ze mi tu slevu mozna da taky. Jenze me uz se to nechtelo pak objizdet znova, kdyby se rozhodli, ze mi tu slevu nedaji a vzal jsem to u ty Autonovy.

Jen pro info, na SUPa bych mel 15% a na Rapida 10%.

Ono to je i tak, ze cim vetsi autosalon (samozrejme s velkym odberem aut), tim vetsi ma moznosti.

 

Jinak k ty sleve jsem asi dostal navic do kufru ten sitovy program a co bylo pro me prekvapeni a nevedel jsem, ze to je soucast vybavy RS, bylo to Rolo na zadni okno, drzak/kelimek na telefon a koberecky. Povinnou vybavu jsem musel dokoupit.

Editováno: , autor: czmiro
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...