Přejít na obsah

Octavia III RS / RS 230 / RS 245 / RS 4x4


PTiCA

Doporučené příspěvky

Tak po pár projížďkách vidím jako hlavní riziko dodržování rychlosti... jede to mnohem rychleji, než se zdá, budu si nato muset dát bacha. 

 

A chci se zeptat - máte v menu nastavení zrcátek volbu pro sklopení při couvání? Já tedy ne.

 

Já to v menu mám, ale zrcátko se mi nezklápí.... Zkoušel jsem nechat i kolečko na nastavení zrcátek na "R", tak to fungovalo kdysi u OI... Ale stále se nezklápí. Čím to je? Může to být že tam mám zaškrtnuto synchronizace obou zrcátek v menu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tou synchronizací by to být nemělo.... nějak se musí nastavit ta druhá poloha (zklopení)... u mých el. sedadel to je tak, že nastavím zrcátka a sedadlo, uložím do paměti sedadla a pak zařadím zpátečku, nastavím pokles zrcátka (nahoru nebo dolu nebo/i do boku) a znovu uložím se zařazenou zpátečkou... u mech. sedadel netuším.... co na to návod?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle me je to bug. Navic nevim, a ani navod o tom nic nerika, jak by se ta sklopena poloha ulozila, to tlacitko na ukladani je na elektrickem sedadle a u normalnich sedadel by tak museli pridat nekam nejake tlacitko. :)

Editováno: , autor: mike_k
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a jak potom funguje to, že se ta funkce dá přes VCDS aktivovat? zde

 

vypadá to, že jsou to všechno teorie a praxe může být jiná...

 

klidně může jít o paměť v neutrálu a paměť se zařazením zpátečky bez toho aniž by se muselo něco mačkat a něco někam ukládat....

 

prostě mám neutrál, nastavím zrcátko, zařadím zpátečku, nastavím zrcátko a pak se uvidí.... nemá to logiku?

 

u el. je to prostě s těma zrcátkama tak, že je přímá vazba na sedadlo a možnost více nastavení...

Editováno: , autor: Hravec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A neaktivuje se tim proste jen ta polozka v menu, ale realne to nefunguje? Ale mas pravdu, toto je jen ma teorie, ktera ovsem prozatim odpovida skutecnosti, ze to nikdo bez elektrickych sedadel funkcni nema. :) Bohuzel uz Skodovka, na rozdil od minulosti, dela navody tak idiotsky, ze tam neni poznat, co ma kazde auto a co je jen priplatkova vybava, takze z toho je prd poznat.

Editováno: , autor: mike_k
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi vím kde je chyba :kol-14:  ....  "Přiklopení při parkování" totiž znamená, že se zrcádka přiklopí-sklopí (obě) když zamčete auto ... myšleno, že se stáhnou celá směrem ke karosérii.. né že se změní poloha skla v pravém zrcádku při couvání....  

 

A to je ŠA české auto .. takže to není ani chyba při překladu manuálu z jiného jazyka.... ;)

Editováno: , autor: Napalm
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenže viewer píše o "Natočení při zpátečce" a to je něco jiného. A napadlo už někoho, že v tom manuálu jsou popsány všechny funkce a výbavy, které OIII může mít, ale nejsou a nemusí být součástí konkrétní specifikace výbavy modelu, který viewer má?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No pravávě že u RS je v menu jen to "Přiklopení při parkování", což - než viewer přidal část návodu - jsem myslel, že je ono - funkce při zpátečce...

 

Takže podle mě to u RS nejde.... :kol-32:  ale mrkněte někdo kdo máte RS doma ... já koukal do toho menu jen v autosalonu.... může to souviset třeba z nějakou výbavou co tam nebyla...

Editováno: , autor: Napalm
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...