Přejít na obsah

Octavia III RS / RS 230 / RS 245 / RS 4x4


PTiCA

Doporučené příspěvky

Včera mě lámal prodejce, abych si do své budoucí O3 RS dal i Kolumbuse, že to vypadá mnohem lépe a že tam je spousta nastavení k dispozici. Mě se Kolumbus líbí a tak o něm fakt uvažuji, vypadá to uplně parádně. Jediné, čeho se bojím jsou ty zloději, protože v OII se kradou jako fík. Prodejce mi říkal, že tady je to už pojištěné tím, že CD je v kastlíku. Já povidám, tak ukradnou i CD z kastlíku a on, že je to napojené navíc na nějakou řídící jednotku v motoru a bez ní to pak nefunguje, že by museli ukrást i tu řídící jednotku. Po pravdě moc tomu nerozumím, to se přiznám. Tvrdil mi, že už u O3 problémy s odcizenými Kolumbusy neřeší. Jak to tedy je? Má někdo o tom informace?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nebál bych se toho, dnes normální fetka nepozná zda máš Columbuse nebo Bolero, je tam sice rozdíl v displeji (velikosti) ale to fetka neví,mimo to u MR2015 už nebude ani nápis Columbus nad displejem, podle ploutve na střeše to také nepozná, protože tu mají i auta s GSM anténou nebo nezávislým topení... ano Columbus je pecka!

 

o zabezpečení zde

 

 

no a pak je tu pojištění...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je pravda to nasrání (včera mi doktor zjistil vysoký tlak, holt věk nezapřeš) a běhání kolem a doprošování se je to nejhorší a hlavně ten pocit bezmocnosti.... sekat ruce takovým,.... ale na druhou stranu nebýt paranoidní a kdo se bojí nesmí do lesa....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tez radsi ten sound system, ono nejde o basy ale celkove o cistost zvuku. GPS pouzivam na mobilu, jelikoz tam to mam pripojene i na internet a vidim aktualni traffic a podle toho se me optimalizuje trasa, ale mit zbytecne chechtaky navic tak neuvazuju, ale uz jenom automat zvedl cenu auta dost vysoko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě by mě zajímalo, jak je to s tím systémem volby jízdních režimů vč. soundgenerátoru. To půjčené auto to mělo a měl jsem tam režim sport, čili generátor vyluzoval sportovní tóny, ale dovedu si představit, že by mě to za chvíli sralo. Když vezmu auto v manuálu a bez těch jízdních režimů, co bude horší?  Auto pojede stále jak v režimu sport nebo ne?

 

Změní se nějak možnost i nastavování klimy? (jako že ubyde nějaké nastavení)? Nemá ten systém volby jízdních režimů smysl jen u DSG?

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co vim tak u me to dela tak ze pokud mam normal tak ( volnejsi volant, xenony jsou pomalejsi, automat radi normalne a soundgenerator je nastaven na mene %) pri sportu vsechno prituhne. Pokud si nedas volbu rezimu tak ten soundgenerator jemas vubec a rekl bych ze rizeni bude furt normal ? Tohle je dotaz spise na hurikana, ten ma manual bez volby rezimu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...