Přejít na obsah

Octavia III RS / RS 230 / RS 245 / RS 4x4


PTiCA

Doporučené příspěvky

ja objednával 15.2 a včera 22.4 šla do výroby. Takže cca 2,5 měsíce než si ji převezmu.

 

Ale kolega tady na foru čeká už 3,5 měsíce myslím nebo dokonce 4,5 a pořád nemá daný ani výrobní týden. Takže asi dost záleží na doplňcích, a jestli je to kombík a nebo sedan. On ma kombika a ja sedan, motorizaci máme stejnou, ja mam myslím oproti němu automat a CANTON navíc.

 

Takže težko říct no, někdo asi těch 6 měsiců si počká a když se poštěstí tak do 3 měsiců může být auto doma. Ale teďka jsem koukal a je cca 26 skladovek RS přimo k odebrání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jsou velké ty čekačky?  Volal jsem do Prahy do škodovky a kamarád mi říkal, že 6 měsíců.

 

Ano je to tak, v NH Caru mi řekli že někteří zákazníci už čekají 4 měsíce a ještě nemají ani datum předpokládané výroby. Proto jsem vybral ze skladových RS, které byly ihned k dodání a zítra pro něj jedu  vyřízeno za týden. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Weithfisto, o Velikonocích jsem se bavil s kamarádem, co dělá na výstupní kvalitě a eres v kombíku prý moc nejezdí a došla tedy řeč na RS Challenge paket a ten prý viděl on minimálně- říkal tak 3 kousky, to by jediné vysvětlovalo moje zpoždění. Mám Canton, Bolero, DAB, Sunset, KESSY, ochrana proti kamenům, osvětlení nohou, park distance i vpředu, 230V zás., rezervu, mlhovky s corner, modrou metlu, opravdu nic zásadního.

 

A NHCar - to mluvili nejspíš o mně...

 

Večer jsem koukal do nového ceníku - kamera a el. sesle, že bych ještě doplnil výbavičku. A napíšou mi dodání Vánoce :)

Editováno: , autor: caditko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele to už mi přijde jako zbytečnosti, pokud nejsi padouch a někdo, kdo si furt šteluje sedačku, tak elektrický křeslo nepotřebuješ. Nebo jestli se budeš střídat často s rodinou? Ta kamera je taky podle mě zhejčkanost, stačej senzory. Já nemám ani ty a taky couvám ;) Nebuďte baby chlapi zatracený!

 

Já osobně bych si vystačil se zadníma senzorama, dopředu vidím.

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem se poprvé svezl s RS TDI. Svezení pěkné, podvozek je super, sedí to parádně. Brzdy mě mile překvapili, zastaví to opravdu rychle. Jinak jsem možná čekal lepší zrychlení a takovej ten první zátah, ale to bych asi musel sedět v TSI. Co se mi moc nelíbilo byl zvuk ze Sound Generator. Při 4000 až 5000 ot. to divně drncělo. Prodejce mi říkal že tohle je právě ten zvuk co to má vydávat... nemyslim si, co vy na to? Pak mě dost překvapilo že hned po nastartování (auto studený) za to prodejce tahal, jako kdyby to bylo v provozní teplotě a zajeté. Co jsem tak četl, tak se auto zajíždí asi 1500 km, tohle mělo něco kolem 100 km. A jízda byla docela krátká, cca 10 min. za volantem. Celkově jsem čekal lepší představení vozu:-( Jaké máte zkušenosti vy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Weithfisto, o Velikonocích jsem se bavil s kamarádem, co dělá na výstupní kvalitě a eres v kombíku prý moc nejezdí a došla tedy řeč na RS Challenge paket a ten prý viděl on minimálně- říkal tak 3 kousky, to by jediné vysvětlovalo moje zpoždění. Mám Canton, Bolero, DAB, Sunset, KESSY, ochrana proti kamenům, osvětlení nohou, park distance i vpředu, 230V zás., rezervu, mlhovky s corner, modrou metlu, opravdu nic zásadního.

 

A NHCar - to mluvili nejspíš o mně...

 

Večer jsem koukal do nového ceníku - kamera a el. sesle, že bych ještě doplnil výbavičku. A napíšou mi dodání Vánoce :)

 

A co pořád nic ? Máš pech jak prase no. Beztak to bude tím osvětlením nohou za 300,- :-D :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bojler má s cenou pravdu. Zdražili jen nepatrně.

 

RS TDI je opravdu takové méně výrazné, také jsem od toho čekal víc. Ale po přesednutí do RS TSI (měl jsem půjčené obě na hodinu hned po sobě), jsem se rozesmál a jízda dostala uplně jiné grády. Je to uplně jiné kafe. Prostě TSI RS jsem si užíval a zrychlení bylo oproti mé 1,8 TSI opravdu znát (ačkoliv už 1,8 jede pěkně). Jenom já jsem asi takovej "vůl", že když si půjčím předváděčku, jedu nejdříve piánko, než se ohřeje motor a pak teprve za to vezmu. Jenže prostě s motorem pak trpím i když to auto není moje, když by se mělo honit studené.

 

Co se týče předváděčky, nikdy to není dobrej kauf. Právě proto, že za to všichni hned tahaj za studeného motoru a jsou to jen krátké projížďky. Každej chce hned vidět, jak to táhne. Motor je syrovej a tohle mu prostě neprospěje, pak se to odrazí později ve spotřebě a výkonu. Ideál je mít předváděčku ze salónu, tam se maximálně otvírají dveře a šteluje sedačka.

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

už jsem to tu psal, běžte se podívat do ŠA jak se chovají k autu na nultém km a po výjedu z haly, jak auto dostane pokouřit, jak auto nakládají na kamion, jak auto dostane znovu pokouř a pak když to prodejce sundává z kamionu, tím spíš když je to RS TSI ... takže v době kdy motor má najeto nula dostává nějvětší kapky, takže bych předváděčku vůbec jakože nee vůbec neřešil.... prostě auto jako každé jiné, podle toho cena jinde a je hned!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hravec: To tedy jako má znamenat, že když s tím jede už nějakej vůl z fabriky, že se máme všichni chovat ke svým autům jako tihle blbci? Jako, že už tim nic nezkazíme? To nemyslíš vážně že jo? No a ta sleva na předváděčce není nikdy tak vajímečná, abych si pro ní hned běžel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hravec: To tedy jako má znamenat, že když s tím jede už nějakej vůl z fabriky, že se máme všichni chovat ke svým autům jako tihle blbci? Jako, že už tim nic nezkazíme? To nemyslíš vážně že jo? No a ta sleva na předváděčce není nikdy tak vajímečná, abych si pro ní hned běžel.

 

prosím přečti si znovu co jsem napsal a patřičně na to reaguj, nikdy jsem nic takového nenapsal, moje reakce byla na strach z předváděček a na přehnanou úzkoprsost u zcela  nového auta, které už má dřív než ho dostaneš do rukou to nejhorší za sebou .... tečka ... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...