Přejít na obsah

Střešní nosič na OII Combi bez hagusů


Štumby

Doporučené příspěvky

Zdarec pánové a možná i dámy :-)

Mám takový problém a jestli se to tu již řešilo, tak se předem omlouvám.

Moje služební octavia combi je bez hagusu, bez jakýchkoliv dír v ramu a bez jakýchkoliv příprav pro zahrádku.

Dnes jsem se stavoval v Thule a ty mi řekli, ze bohužel žádnou variantu neznají, že u těchto referenčních vozů, to prostě bez hagusu nejde......

Ted co mám za možnosti???

Existuje nějaká zahrádka, která půjde přichytit k rámu i když tam nemá takové ty dírky co mám na Fabii???

Je možné dodělat hagusy??? Nevím jestli nemusí být již z výroby nějak vyztužená střecha???

Všem díky moc za rady

Štumby

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak trochu jsem se nechal zmást od toho prodavače v Thule.......

Použil jsem strejdu googla a našel jsem toto

http://www.stresni-nosice.cz/6631-stresni-nosice.html?gclid=CN6O8aTdrLYCFQ-7zAodRncAcQ&filter[wizard]=a%3A1%3A%7Bs%3A9%3A%22producers%22%3Bs%3A4%3A%226537%22%3B%7D&filter[parameters]=a%3A1%3A%7Bi%3A2%3Ba%3A1%3A%7Bs%3A6%3A%22values%22%3Ba%3A1%3A%7Bi%3A0%3Bs%3A4%3A%226590%22%3B%7D%7D%7D#settings

Jake mate zkušenosti se značkou Neumann a Piccola??? Který by jste mi doporučili???

Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...