Přejít na obsah

Škoda Rapid Spaceback


Ady2410

Doporučené příspěvky

Rozhodně nebude Spaceback o 30 000Kč levnější. To je blbost jednak kvůli samotné celkové ceně, i kvůli výši příplatku za 135l kufru. Osobně si myslim, že cena bude buď zcela stejná jako teď u liftbacku (a ten buď zůstane na svém nebo o něco zdraží) nebo o kosmetickou částku nižší, např. 5-10 tisíc.

 

Uvidíme, jestli se do té doby něco nezmění u Fabie. Ta nemá hlavové airbagy, radio Swing, maxidot, loketní opěru a výškově nastavitelné sedadlo spolujezdce. Navíc má jenom metalízu a rezervu. V okamžiku, kdy je levnější o 35 000Kč u hatchbacku a o 25 000Kč u combi moc prostor na pokles ceny Spacebacku není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

V práci jsme včera koukali na auto vyrobené v tomto týdnu a už měl ty xenony (moc tomu sluší), co se týče vnitřního polstrování, tak na tapecírungu byla opěrka nějaká koženková, ale prostě to auto z boku je dle mého názoru na poblití... Kufr to má nepatrně větší než FII krátká, ale přijde mi, že z boku auta tomu ten zadek vůbec napasuje. Boční dveře jsou dost velké a zadek strašně malý a spadnutý dolů. Co se týče názvu, tak tam píšou Rapid.

V zimě budu na rok volit nový povoz a pořád váhám v Rapidu, O3 a novým Yetim, každopádně poprvné vím, které auto opravdu nechci:)))))

JInak co se týče toho červeného s černou střechou, tak to jsem viděl v provozu na kruháči a jak zde už padlo, auto působí dost vysoce a úzce...

Editováno: , autor: Losky83
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mně se to teď náhodou líbí. spíš čekám cenu. protože si nějak nedokážu představit využitelnost tohoto auta. češi chcou oktávky (liftback) a kombíky. tohle je takový neslaný nemastný a nevím jestli právě tohle je to po čem hodně lidí u nás touží. kdyby to protáhli a udělali kombíka, tak by to bylo terno. tohle bude mít osud jako FI sedan si myslím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no stačí, ale to bychom nesměli žít v Čechách. proč budu dávat stejný peníze za auto s menším kufrem? tak uvažuje většina. proto by hatch musel být levnější o min. 20 tis. což už ale vzhledem k cenám fábie se moc nesedí, tak jsem zvědavej. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No však v tom se shodnem - rozhodne cena. A není přece jenom Rapid SB v kabině přece jenom o něco prostornější než Fabia? Navíc,ne každému se současná vysoká a úzká Fabia libí,tak toto může přivést i nové zákazníky. Spíš bude problém,až přijde FIII.

Editováno: , autor: Pawouk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

FIII se zdá být jako povedená a vkusná oprava designu stávající FII, proto si určitě zachová přízeň a prodejnost nejméně jako současný model. Stávající Rapid přesně zapadl velikostí, komfortem a celkovou nabídkou mezi F a O. Ovšem dle mého subjektivního názoru krajně nepovedený a bezúčelný Rapid SB brzy zemře v propadlišti dějin bez povšimnutí stejně jako kdysi FI sedan.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, zda sem již někdo nedával odkaz na toto video, které se objevilo na "Novinkách.cz". Je zde vidět nová Škoda Rapid Spaceback ze všech stran. Za sebe musím přiznat, že jsem zvědav, až auto uvidím v reálu. Nyní si nejsem jistý, zda se mi má líbit či nikoliv. Jsem tak trochu na rozpacích. :kol-32: Ale možná to chce je trochu času. Již více aut se mi při představení nelíbilo a později jsem si asi zvyknul a u některých mohu říct, že se mi fakt líbí. Jako např. FI Combi. Když jsem poprvé viděl Combi, kterému se ze začátku říkalo "oslí prdel", tak nic moc. Časem se mi začala líbit a to tak, že ji mám již 8 let v garáži.

 

http://www.novinky.cz/auto/310333-rapid-spaceback-ze-vsech-uhlu-na-novem-spionaznim-videu.html

Editováno: , autor: colombo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...