Přejít na obsah

Rána od zadního levého kola


sticckis

Doporučené příspěvky

Dobrý den, když jsme nastoupily ve 4 do mé fabie ( 1.4 16v 74kw, r.v. 2001/12 ) ozvala se od levého zadního taková rána jako když v pneu servisu nafukují kola, asi po 30km jsem cítil jak něco odpadlo ze spodku auta, když jsem si lehl pod auto tak jediné, čeho jsem si všiml je, že byl utržený kryt výfuku když jsem vzal koncovku a trochu s ní zaklepal, tak ve výfuku rachtalo myslím, si že to byl výfuk, ale nejsem si jistý, známý mi říkal, že by to mohla být prasklá torzní tyč, ale tady jsem četl že tyhle fabie ji nemají, mohl by jste mi někdo poradit co by to mohlo být ? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj, klidně to mohlo být od výfuku a jen shoda náhod že při nastupování - pohybu auta, se kryt uvolnil....

 

jinak v zadní nápravě může mlátit - praskat:

 

- KO doraz tlumiče

- KO tlumič(e)

- prasklá (unavená) pružina

- uvolněný tlumič

- samotné uložení nápravy (gumový silentblok, ale téměř neodchází, málo pravděpodobné)

 

nic víc tam pomalu ani není :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...