Přejít na obsah

Predné svetlá, žiarovky


kajovod

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...
  • o 4 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

To mi řekněte, proč se mi, ačkoliv nemám hlídání žárovek, zase rozsvítila kontrolka hlídání a přitom žárovky všechny svítí.... Se z toho picnu. Bude něco vidět na diagnostice, co to bylo?

Cas od casu se mi taky rozsviti "slunicko"..

Rozsvitim vsechno co de, obejdu auto a stejne nic nenajdu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak přidám zkušenost s Philips White Vision. Dal jsem je před pondělní cestou do Německa ale žádný wow efekt se nekonal. Zvlášť na dálnici těsně po západu Slunce, kdy na východě byla už tma a západ byl ještě světlý. A v dešti tragédie. Celkově proti Osram Night Breaker Unlimited bych řekl sice bělejší příjemnější světlo, ale výkon slabší. Holt "jen"+60% namísto +110%, co jsem měl teď, je prostě znát. Uvidíme jak se osvědčí na cestě do Chorvatska.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidám svou zkušenost s kontrolkou prasklých žárovek. Mi se rozsvítí (rozsvítila) když jsem měl v elektrické redukci  (11-ti-na 5-ti kolík, nebo kolik jich tam je) pin u pravého "blinkru". Jestli to hlídá odpor smyčky, tak je mi naprogramování BCM docela záhadou .....

p.s. Uprava, Rapid MR2013

Editováno: , autor: Pastelka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Dnes som narazil na dve zaujímavé veci od firmy PIAA

Prvou je HID sada nahradzujúca klasické H7 žiarovky. Vypadá to fayn, no inštalácia určite nebude jednoduchá, nehovoriac o STK a o cene sa nemá zmysel ani baviť.

Oveľa viac sa mi pozdávajú PIAA LED stretávacie žiarovky (natrafil som teda len na verziu H4), ale na rozdiel od kadejakých činskych shitov čo ledva svietia, tieto H4 majú pri stretávacom svetle 2600lm a pri diaľkovom 3600lm - pre porovnanie H7 Osram NBU majú 1550lm a Philips WV 1500lm. A o farbe svetla 6000K ani nehovorím. Samotné žiarovky majú celkom pekný tvar, žiadne hyper scifi led srandy, a v čírych rapiďáckych svetlách by nepôsobili ani moc rušivo. Už len počkať na H7 verziu  B)

https://youtu.be/T35YEGyObnQ

 

post-88451-0-72401000-1439223140_thumb.j

post-88451-0-54208900-1439224024_thumb.j

post-88451-0-93950400-1439224079_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ešte pár obrázkov a jeden link pre prípadných priekopníkov  :lol::'>

Konečne nejaké kvalitné a schopne vyzerajúce LED náhrady za klasické žiarovky..o homologácii písať nebudem, polovica áut na cestách jazdí s kdejakými bludičkami z tesca a aliexpresu..a u ŠA sa nejakých full led asi tak skoro nedočkáme.

Odpovedajúca je aj cena - bez mála 4.000Kč za sadu (!)

Pre Rapida teda zatiaľ neaktuálne H4 ale PIAA testuje už aj H7, takže uvidím či budú stáť za investíciu  :rolleyes:

https://youtu.be/i2GtPghZKak

post-88451-0-09129100-1439240456_thumb.j

post-88451-0-61012900-1439240470_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...