Přejít na obsah

Jaký "DVD" přenosný přehrávač do auta na hlavové opěrky? Používáte?


Doporučené příspěvky

Ahojte,

rád bych dceři zpříjemnil cestování autem když se jede někam dál, tak přemýšlím o koupi přenosného přehrávače, který bych rád jednoduše popruhy připnul na hlavovou opěrku spolujezdce. Určitě nechci nějakou hrůzu plastový držák - chapadla, ale jen aby přehrávač byl v pouzdře s poutky. Nechci žádnou příležitost pro nenechavce, tak aby se zkrátka když se nepoužívá dal jednoduše sundat a vzít sebou.

Vlastníte nějaký takový dvd přehrávač? Pokud ano, tak jaký a jak jste s ním spokojeni?

Uvažoval jsem ještě nad levným 7" tabletem, ale nemá DO a pouzdro s popruhy bych si asi musel nějaké vyrobit sám..myslím, že jednoúčelový přístroj zastane svoji roli dobře neboť je na to připravený. Cenovku bych si představoval max. 3 tisíce a stačí mi 1 displej. DVD placky nemusím, spíš čtečku karet, popř. USB, nabíjení se zapalovače nebo přes USB, adaptér mám. Dál už je to jedno...velikost displeje těch 7", lehký, aby to byla jen placka, žádný otevírací kufřík. Preferuji umístění konektorů na levé straně z důvodu kratší cesty napájení do zapalovače...

Už jsem jich pár na netu prošel, ale nic mě moc neoslovilo...raději bych nějaký značkový, ale když budou dobré reference a cena, takl prubnu i Čínu...Předem díky moc za každé info či zkušenost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Třebas:

http://www.ebay.com/itm/Car-Seat-Holder-Stand-Mount-for-Universal-Tablet-/350748013363?pt=US_Tablet_eReader_Mounts_Stands_Holders&hash=item51aa35f333

Vlastní zkušenosti ale nemám....

 

4 roky to už by ho podle váhy i mohla zvládnout udržet..navíc si ho může naklopit aby na něj nesvítilo slunce...pak je tam prd vidět..k tomu lehký sluchátka na uši aby něco slyšela :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, tyhlety chapadlovy obludy jsem se prave chtel vyvarovat, nic takoveho na operku nechci, protoze mi to prijde nehezky a nebezpecny, urcite to tam bude blbe drzet nebo se to bude blbe nasazovat...ty obycejny dvd prehravace maji vetsinou mekky pouzdro a zezadu jsou na nem takovy pasy, ktery se pak upnou na operku....neco takovyho bych chtel pro ten tablet....hledal jsem, ale nenasel...

To drzeni v ruce je otrava - vyzkouseno, to fakt nechci....ale diky za snahu.... :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kup si látku ze které se dělají batohy (taková ta tužší "umělohmotná") a popros paní mámu ;) Nebo si nakresli obrázek a zajdi do čalounictví/ za švadlenou,...

Asi tak dopadnu :) Každopádně to není neřešitelné - stačilo by nějaké pevnější nylonového pouzdro a k tomu přišít ty pásky jak bývají např. na batohu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...