Jump to content

Wazi

Uživatel
 • Content Count

  56
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

13 Good

About Wazi

 • Rank
  Uživatel

Recent Profile Visitors

123 profile views
 1. Tak musím říct, že poslední dobou mě tenhle motůrek ze sekačky začal dost bavit, minule jsem se nestačil divit, když jsem do celkem prudkýho kopce na dvojku sešlápnul plyn až na podlahu, tak auto úplně vystřelilo. A i přes zkušenosti lidí, že naložený auto vůbec nejede, tak minulý týden 5 lidí + bagáž v kufru a nemůžu říct, že by to bylo nějak extra na autu znát. Nedávno jsem zase naložil plnej kufr (nechtěl jsem, ale nebylo na výběr) betonovýma dlaždicema na zahradu, řekl bych nějakých 200 kg. Až na to, že si auto trochu sedlo, tak jsem skoro necítil, že něco vezu.
 2. Kolegyně když si před pěti roka a kupovala Fabii, tak taky říkala něco jako "Milan z dílny říkal, že se tam turbo po deseti tisících rozsype" Akorát o jsou většinou lidi, co by nemohli v jezdit v ničem s méně než šesti válci a vůbec nevadí, že je to dvacet let starý šrot.
 3. Co když to takhle má být a všichni si myslíme opak? :-)
 4. @Luboun Objevilo se to po docela velkých deštích - ale ne hned, auto jsem koupil na konci dubna, pršelo docela dost v tý době. Vlhkost se objevila až po nějaké době. Wapkou jsem auto nemyl od doby, co je to suchý. Zajímavý bylo, že i když byly fakt velký vedra a auto bylo celý den na sluníčku, vůbec to nevysychalo, až potom najednou, v podtstatě z ničeho nic. @csabac To nikdo neříká, že už tam nebude. Ale teďka by mi nic nevyměnili, když tam nejsou žádný známky vlhka - a ano, ani když otevřu kufr a podívám se zespoda .
 5. Já jsem vlhkost v brzdovém světle už chtěl reklamovat (byl jsem u prodejce a ukazoval to, prý bez problému výměna, ale domovský servis mám téměř u baráku, tak jsem to odložil) ale z ničeho nic se ztratila a už tak měsíc nic nepozoruju.
 6. Není podporováno v mé zemi. :-D Mně tohle přijde směšný, že není nějaká normální, fungující aplikace. I všechny ty Škoda oficiální na nic...
 7. @PressoSVK Čau, zatím jsem nereklamoval, jen jsem mluvil s technikem přímo u prodejce a ten mi řekl, že bez problému vymění. Akorát to budu řešit v mým domovksým servisu, který mám kilometr od baráku. Co jsem ale vypozoroval, tak zamlžení se poslední dny skoro úplně ztratilo. A to tam drželo pěkně dlouho, přes měsíc byla zamlžená + malé kapky v pravé části světla, tam kde je ostřikovač.
 8. Wazi

  Škoda SCALA

  @Michal T. Jako na první pohled hezký, ale mně se tyhle "miniliftbacky" prostě nelíbí...
 9. Ahoj, chci se jen zeptat, zda je běžný jev to, když při popojizdeni v koloně na jedničku cca 1100 otáček se auto jakoby pohupuje, ne, že by nějak cukalo, ale ten chod není úplně plynulý. Nedělá to ve všech případech. Stačí mi jen vědět, jestli to je normální jev. :-D
 10. Dneska při zaparkování u domu jsem vyřadil neutral, nechal běžet motor a všiml si zvýšený vibrace řadící páky. Co to způsobuje, že někdy klepe víc, někdy min? Mám to řešit se servisem,nebi je to normální?
 11. Wazi

  Full led svetlá

  Takže když to řeknu v servisu, tak by to měli překódovat?
 12. Wazi

  Full led svetlá

  Aha, já myslel, že auta určena pro český trh jsou nakodovana na "neskandinavsky" režim.
 13. Wazi

  Full led svetlá

  Nevíte proč mi ve dne (slunečno) svítí i zadní světla? Mám ovladač světel v poloze auto. Dneska jsem zkoušel projet všechny polohy a bylo to stejné, ve předu svítí led pásek a vzadu celá svetla.
 14. @cajky Rozumím tvým obavám a nevím jak je to u el. dveří, ale to by si člověk dneska nemohl koupit nic :-D A že se porouchá otevírání kufru je asi to poslední, čeho bych se obával.
 15. Vždyť já neříkám, že tam není rozdíl :-) Jen bych se prostě chtěl svézt abych to zažil. Bohužel do Hranic to mám trochu dál. :-) Já jsem práve nedávno někde četl o nový oktávce a tam řešili, jestli je ten rozdíl mezi litrem a 1,5 takový, že se vyplatí připlácet. A ten redaktor řekl něco ve smyslu, že tam takový značný rozdíl nebude. To mi ale u auta velikosti O4 přijde dost zvláštní.
×
×
 • Create New...