Jump to content

Wazi

Uživatel
 • Posts

  162
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

484 profile views

Wazi's Achievements

Rookie

Rookie (2/14)

 • Reacting Well Rare
 • Dedicated Rare
 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Week One Done Rare

Recent Badges

25

Reputation

 1. To už jsem viděl na facebooku.
 2. Jak pise Kubo, spojkou to fakt neni. A děje se to kdykoliv, krátce po startu, po 50 km… neni v mých silách zjistit presne za jakých podmínek to dela. Ale az se mi bude chtít, zajedu se na to zeptat.
 3. Při řazení 4->3 se mi občas stává, že to nejde úplně lehce, jako kdyby se tam něco "potkalo", nevím jak to přesně popsat. Žádný zvuk, jen to prostě nejde tak hladce. Stává se to někomu?
 4. To tedy, včera jsem couval jako každý den a na jedné straně čouhaly větvičky živého plotu do cesty, rána jak blázen, že jsem si myslel, že tam někdo měl položené tvárnice. :-)
 5. Posledni dobou mi hrozne casto asistent rozjezdu do kopce brzi tak, ze kdyz se rozjedu, tak ty brzdy bouchnou takovym zpusobem, ze to vypada jak kdyby mi upadlo cele kolo. Ja s tim uz od zacatku trochu bojoval, protoze to bylo prvni auto s timhle systemem, ktery jsem ridil. Nekdy se rozjedu krasne plynule bez couvnuti, jindy v tom praskne a auto couvne.. Vubec si nedokazu predstavit, ze budu parkovat v nejakym prudsim kopci, za mnou auto a ja budu “spolehat” na asistenta.
 6. Když to tam máš jednou, bude to tam (pokud to vyschne - což se třeba u mne ani v letních vedrech nestalo) znova. Ale tohle byla zrovna věc, se kterou nebyl problém. Jasně viditelné, takže výměna. Od tý doby se snažím trochu šetrněji zavírat kufr, údajně tam něco praská, když s tim třískneš, pokud tedy samozřejmě nemáš elektrický zavíraní.
 7. Tak mi přišla upozornění na novou aktualizaci Mapy.cz, podporuje už AA. Škoda, že mám telefon s A9 :-D. Dokážu nějakým způsobem s nějakým telefonem rozjet bezdrátově AA nebo carplay když nemám bezdrátový smartlink + Bolero?
 8. @petulko Kdyz jsem se na to byl zeptat v servisu, tak se pán tvářil, jako kdybych si vymýšlel, že prý "fyzika" rozdíly teplot a tak.. A že není problém. Že můžu přijet a pojedeme se projet a budeme poslouchat o co jde. A že tam zrovna někdo byl a hledala se chyba 5 hodin a nakonec se přišlo na to, že si za to mohl ten majitel vozu nějakou vlastní chybou sám. Takže to upřímně řečeno nechci přes ně řešit.
 9. @ben06 Tak obyčejný wdčko mám, ale kolega výše doporučoval to s ptfe. Sprej na vidlice kol mám, ale nechci tam naplacat něco, aby to nebylo ještě horší.
 10. @lukyadam Tak jsem nemohl nikde sehnat to wdčko a objednávat se mi to nechtělo, tak mi to objednali v místním železářství. Jsem zvědav, jestli to bude znát. :-)
 11. @lukyadam Ahoj, díky za odpověď. můžeš mi sem ještě hodit o jaký sprej šlo? Díky moc
 12. Ano - u "sociálních" výbav nesvítí část světel na kufru.
 13. @Oskar Burcsak netapetuj, pak se tu v tom nedá vyznat.
 14. Tak pokud nemáš puštěný radio nahlas, tak si toho jde snadno všimnou, nejen, že koukáš na otáčky, ale i jde slyšet motor, že se malinko "vytočí", ale je to fakt ani ne o 100 ot/min. Jen se to teď začlo dít prvně, takže proto se ptám. Asi ty teploty, no...
×
×
 • Create New...